Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen volt életetek legrossza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt életetek legrosszabb randija? :D

Figyelt kérdés

2019. okt. 5. 11:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
17%
rossz
2019. okt. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
42%
Nagyon rossz és ahhoz képest túl hosszú....(30 perc kb.)
2019. okt. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ijesztő. A fiúnak valami mentális betegsége volt, autizmusra gyanakszom, és szabályos időközönként elkezdte csapkodni az asztalt a tenyere élével. Kb 2 és fél órán át ültem vele, lesokkolódtam, és nem tudtam őt otthagyni.
2019. okt. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
A másik fél el se jött.
2019. okt. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Amikor 20 perc késéssel húllarészegen érkezett meg.
2019. okt. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
93%

Korábbról felszínesen ismertem a srácot, aztán elhívott, gondoltam, egy próbát megér. Hétfői napon hívott el, szombatra volt megbeszélve a találkozó, és a kettő közti időszakban eléggé elkezdett rám akaszkodni, én meg már csak azért is elmentem, mert kíváncsi voltam, hogy mi fog ebből kisülni (nyilvános helyre beszéltük meg a találkozót, úgyhogy nem tudott volna bántani). A randi folyamán:


- egy percen keresztül látványosan halkítgatta a telefonját, miközben többször bejelentette, hogy ő ezt így tartja fontosnak meg korrektnek (oké, úriember vagy, értjük)

- többször elérzékenyülve megköszönte, hogy "igent mondtam", így, ezekkel a szavakkal (haver, nem házasodtunk össze)

- azonnal közölte velem, hogy házasságot és gyerekeket akar (Persze, ezt fontos dolog megbeszélni, de első randin?)

- amikor szóba kerültek a hobbik, teljesen lekezelően mondta, hogy hát, én a betegségem miatt (jellemző némelyekre a fényérzékenység) biztosan nem hallhattam még a videojátékokról (ezt nem szükséges kommentálnom)


Aztán amikor vége lett az egésznek, és mondtam, hogy nem szeretném megismételni, Fluimucil Ábelt megszégyenítően kérdezgette, hogy "De miért?", aztán kijelentette, hogy szerinte ennyi idő alatt nem ismerhettem meg annyira, hogy jogom lenne ezt így kijelenteni, aztén közöltem vele, hogy szerintem meg de. :D

2019. okt. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
40%
Nem volt egy rossz randim sem, sőt, nem is randiztam kimondottan egyszer sem. Minden kapcsolatom, csak úgy alakult és azt vettem észre, kapcsolatban vagyok.
2019. okt. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
82%
Tinder randi, dagi csajszi a barátnője képeivel pasizott. Majd azt hitte, hogy ha odaáll a randin ezt tök meg lehet beszélni és én ezt tök elfogadhatónak fogom tartani. Mikor csodálkoztam a pályaudvaron hogy nem látom akit látni kéne telefonálni kezdtem, és az itt álló egyetlen embernél csörrent meg a telefon, én meg azt hittem valami kész átverés showban vagyok, de Sebestyén Balázs nem lépett elő sehonnan úgyhogy konstatáltam hogy ez a valóság. Sarkon fordultam hát és eljöttem, és csak a fejemet fogtam hogy hogy nem vettem én ezt észre előtte.
2019. okt. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
15%

# 6


Okosnak gondolod magad, lehet az is vagy, de az érzelmi intelligenciád nem túl fejlett. Pont emiatt nem erőltetem a társkeresést. A legtöbb ember az ítéletei rabja, és képtelen elfogadni a másikat. Ha a másik egy kicsit már nem az igényeinek megfelelően viselkedik, akkor egyből lekoptatja, eldobja, mint egy használati eszközt. Lehet, hogy azt hiszed, hogy a másik nagyképűsködésből mond valamit, miközben nem is, ez csak a te projekciód. Belehelyezed a másikat a projekciódba, és elhiszed, hogy az ítéleted és a valóság azonosak.

Amúgy egyáltalán nem vagyok frusztrált. Már rég túltettem magam a frusztráción.

2019. okt. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
91%
Régebbről ismertem a srácot, neten beszélgettünk, egy suliba jártunk. Egyszer elmentunk randizni, parkba setalgattunk, majd leültünk beszélgetni, aztán valahogy csók lett belőle, ami nekem annyira nem jött be és ahogy húzódtam el tőle ő annyira tolta a nyelvét, hogy még az orrlyukam is kapott egy kis nyelvezést.
2019. okt. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!