Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit szolnal hozza, ha a ferfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szolnal hozza, ha a ferfi ket honap randizas utan mèg csak meg se csokolna?

Figyelt kérdés
Tehat se egy puszi se egy öleles ugy talalkozgatunk mintha baratok lennenk.Egyszer rakerdeztem hogy mi ennek az oka akkor azt mondta nem erti hova sietek.Heti 4 szer talalkozunk es tuti nincs a kepben masik nö.A kerdes az hogy mit tegyek?
2019. okt. 9. 13:28
1 2 3 4 5
 11/48 A kérdező kommentje:
En szeretnek vele egy kapcsolatot.A kerdes : vàrjak még vagy rugjam ki?
2019. okt. 9. 13:43
 12/48 anonim ***** válasza:
100%

Háát, engem már az is frusztrált, amikor a harmadik randiig nem csókolt meg a pasi. Mondjuk igaza volt. Így nem volt kétség hogy akartam. Na 2 hónap?!

Én nem lennék ennyire türelmes. Szexről szoktatok beszélgetni? Vagylegalább flörtöl i?

30N

2019. okt. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 A kérdező kommentje:
Nem flörtöl.Szexrol se beszel.Nem vagyok turelmes eddig vartam.Most fogom kirugni....
2019. okt. 9. 13:45
 14/48 anonim ***** válasza:
89%

Ne szerencsétlenkedj ilyennel, nem éri meg. Aki 47 évesen ezen a szinten van, az ráb..szott, de nagyon. Mi rossz van abban, hogy megfogja az ember a másik kezét? Talán azt hiszi, hogy leprás vagy?

Agyában elég nagy bajok vannak.

2019. okt. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 A kérdező kommentje:
Utolso en igy látom....de erted ö semmit nem csinal...egyaltalan...nem er hozzam nem ölel at...mint egy haver
2019. okt. 9. 13:47
 16/48 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem is flörtöl, akkor ebből nem lesz semmi.
2019. okt. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 A kérdező kommentje:
Itt nem az a kerdes már mi lesz.Az a kerdes hogy en mit csinaljak?Kirugjam?
2019. okt. 9. 13:51
 18/48 A kérdező kommentje:
2 honap utan nem jutottunk el oda hogy megfogja a kezem
2019. okt. 9. 13:53
 19/48 anonim ***** válasza:
100%

#17

Nem kaptad meg még a választ erre egyértelműen? Talán neked is az agyadban problémák vannak, pl. mondatértelmezési problémák.


Akkor tessék dedós módon leírom neked: RÚGD MÁR KI ezt a szerencsétlent!

2019. okt. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 A kérdező kommentje:
Utolso de ertettem.Csak több velemenyt is be akartam gyujteni.
2019. okt. 9. 13:54
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!