Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit szolnal hozza, ha a ferfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szolnal hozza, ha a ferfi ket honap randizas utan mèg csak meg se csokolna?

Figyelt kérdés
Tehat se egy puszi se egy öleles ugy talalkozgatunk mintha baratok lennenk.Egyszer rakerdeztem hogy mi ennek az oka akkor azt mondta nem erti hova sietek.Heti 4 szer talalkozunk es tuti nincs a kepben masik nö.A kerdes az hogy mit tegyek?
2019. okt. 9. 13:28
1 2 3 4 5
 31/48 A kérdező kommentje:
Ja en nökent nem kezdemenyezek.Ha egy ferfi 47 evesen nem kepes egy not egyedul megcsokolni az nekem nem ferfi:)
2019. okt. 9. 14:58
 32/48 A kérdező kommentje:
29 es valaszolo:) ez a forum azert jott letre hogy az emberek valaszoljanak a kerdesekre...😂tudtad....?
2019. okt. 9. 14:59
 33/48 A kérdező kommentje:
Na ok.Akkor kirugom.Koszonom a segitseget:)
2019. okt. 9. 15:00
 34/48 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolnám nem akar tőlem semmit, nem vonzódik hozzám, és hagynám a francba. Igazából a második, vagy harmadik randin elengedtem volna a dolgot, nem hogy eddig húzzam. Nem hiszem, hogy van honnan kirúgni, mert nem történt köztetek semmi.

Amúgy, bár nem erre a helyzetre értve, de nem ciki nőként kezdeményezni. A sült galambot várni, meg magunkban elégedetlenkedni, az elég ciki. És soha nem is értettem az ilyen nőket. Ha kellett valaki, kimutattam, elhívtam, megcsókoltam. Azt el tudom fogadni, ha egy férfi épp nem veszi a lapot, vagy nem vette még rá magát a kezdeményezésre, nem hiszem, hogy ez feltétlenül töketlenség lenne. Én se mindig veszem észre a nyilvánvalót, ha épp másfele jár az agyam. Ha pedig nem volt rám vevő az illető, továbbléptem. Soha nem szerencsétlenkedtem, meg szórakoztam ilyen életképtelenekkel.

Persze, a te életed, viszont szerintem legyél jobban tisztában azzal, hogy mit akarsz, és ha neked nem felel meg az adott helyzet, akkor azt vagy beszéld meg az illetővel, vagy köszönj el tőle mihamarabb. Felesleges a saját idődet húzni ahelyett, hogy olyannal randiznál, akivel összeillesz.

2019. okt. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 A kérdező kommentje:
Kedves utolso! Kozoltem mar vele tobbszor hogyha ebben a tempoban haladunk akkor reszemrol ennek vege...nem tett semmit ennek ellenere sem..ugyhogy nem magamban zsörtölödtem....
2019. okt. 9. 15:26
 36/48 anonim ***** válasza:
100%
Ha közölted vele, hogy nem tetszik a tempó, a pasi pedig semmin nem változtatott ennek ellenére sem, akkor miért randiztál még ezután is vele?!
2019. okt. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
100%
Heti négyszer találkoztok, és 2 hónap után semmi közeledés, ez már nem a nem kell elsietni kategória. Ha érdekel, hogy mi az ok, és akarsz még bele fektetni energiát, mondd el neki, hogy te nem így képzelsz egy kapcsolatot, és mondja el, hogy mik a tervei. Egyébként egyetértek az előttem írókkal, én is impotenciára gyanakszom, úgyhogy ennél csak rosszabb lesz. Lapátra vele!
2019. okt. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 A kérdező kommentje:
36 os!teljesen igazad van!!de tudod miert talalkoztam vele ? Mert annyira furdalt a kivancsisag mi lehet a baja...
2019. okt. 9. 15:40
 39/48 anonim ***** válasza:
80%
#32 igen, tudtam. De ha itt kell szavazni a maganeletedrol ennyi idosen, kicsit cink.
2019. okt. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 A kérdező kommentje:
39 es akkor szamodra az a tobb szaz ember is mind cink aki a letezo osszes maganeleti problemajat itt vitatja meg a. Kulonbozo kategoriakban? Tisztaban vagy vele hogy ez az oldal pont errol szol??😂😂atya eg el se hiszem milyen emberek vannak itt...semmi mas csak a kotekedes...most varjatok mindjart folytatja a kotekedest😂
2019. okt. 9. 16:07
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!