Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek igazat mond,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igazat mond, amikor azt mondja, hogy lehet facebookon csajozni?

Figyelt kérdés
Van egy jó barátom, aki azt állítja, hogy facebookon szed fel lányokat. Állítólag ismeretlen csajokra ír rá, akiknél kint van, hogy egyedülálló. Engem is folyton noszogat, hogy próbáljam ki, de én szkeptikus vagyok. Én olyan cikinek érzem, és szerintem a facebook nem is erre való. Ő mondjuk jóképű, izmos, jó munkával. Szerintetek ez tényleg működik vagy csak neki, mert jó kiállású? van valakinek tapasztalata ezen a téren?
2019. okt. 11. 08:06
 1/8 Diavolino44 ***** válasza:
Szerintem ez nagyon random, de nekem is jött össze csaj Facebookrol. De a szoveg se mind1. Mert lattam vicces dolgokat, mekkora hülyeségeket hordanak össze a rairo random pasik. 😂😂
2019. okt. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Valóban működik, ez többszörösen is bebizonyosodott. Viszont tényleg nem hátrány, ha a profilképed és a profilod alapból vonzó a kiszemelt nőnek. Pluszban nagyon nem mindengy hogy indítasz és milyen a dumád. Könnyen belefuthaszt egy zaklatási ügybe, ha rosszúl méred fel a lehetőségeid. Lazán, viccesen és kulturáltan.
2019. okt. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én alapból tiltok minden ilyen üzenetet küldőt. 23N
2019. okt. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igaz, de ehhez jóképűnek, izmosnak, kell lenned jó munkával.
2019. okt. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%

Nő vagyok, és alapjáraton azt mondanám,hogy nem, nincs ilyen. De mivel velem is megtörtént, ezért az ellenkezőjét állítom, igen, lehet ismerkedni a facén.

Persze abban nem hiszek,hogy bárkinek és bárhogy működik. Ráadásul elfogadónak kell lenni azzal,hogy ilyen módon kaphatsz visszautasítást, vagy egyszerűen csak válasz nélkül hagynak.

Ahogy írják:kell egy jó profilkép, de nem árt az sem ha a többi fotód is előnyös ami fenn van.

Ami pozitív benyomást kelt: egy udvarias, nem tolakodó szöveg.Szerintem senkinek nem szimpatikus ha össze-vissza bejegyzések, feltűnő fotók vannak az oldalon.

Rengetegen bejelölnek most is, pedig kapcsolatban állok.

Ami anno egy srác esetében nyerő volt a részemről:ismerősnek jelölt, nyerő, természetes profilképpel. A neve általános volt, és mivel csak ránéztem, véletlenül jelöltem vissza, annak tudatában,hogy valóban van ilyen nevű ismerősöm.Azonnal rámköszönt. Akkor már jobban megnéztem a profilképét és tudtam,hogy nem ismerjük egymást. rákérdeztem..valóban így van, nem ismerjük egymást, de szimpatikus vagyok, és tett egy próbát,hogy esetleg megismerhet-e...Először elutasító voltam, aztán megnéztem az adatait. Minden ki volt töltve, láttam hol dolgozik, láttam hol tanult,pár családi/baráti fotót, és számomra az is sokatmondó volt,hogy nem több ezer ismerőse volt.Igy kezdtünk el beszélgetni.

Ha ismerkedni szeretnél tehetsz egy próbát. A helyedben nem a kihívó külsejű csajokra pályáznék, és egyszerűen csak jelöld ismerősnek.Aki nem elutasító, szimpatikus vagy Neki, visszajelöl, amit megköszönhetsz, és új ismerősként üdvözölheted... Erre vagy töröl,mert rájön,hogy nem ismer, vagy elfogadja.

Tudom, macerás amit írok, biztos nem csinálnak ebből ügyet akik így ismerkednek, de nem hinném,hogy bárkinek is szimpatikus az azonnal letámadó, magabiztos szöveg.


De áruld már el, jóképű, izmos, jó munkával rendelkező, értelmes pasiként miért gondolkodsz ezen az ismerkedési formán? Megy az a való életből is, nem?

2019. okt. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%

Ha jól nézel ki, simán működik.


3-as meg kamuzik, egy olyan palit akit bejön neki és normálisan ír rá, 100%-hogy nem tilt le.

2019. okt. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen vagy. Mint az életben. Ha facebook kompatibilis vagy, azaz mindent megosztasz , látják hogy milyen életet élsz, a gondolataidat, véleményedet akkor simán . Hiszen ott az egész életed és el tudja dönteni hogy szimpatikus vagy neki vagy sem.

De ha nyomi senki vagy akkor mint az életbe ott is bukó van.

2019. okt. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez annyira tini kategória! Csajozni meg bárhol lehet, a léc már elég alacsonyan van. Mármint az emberi színvonal. Nekem ég a pofámról a bőr, amikor hallom/látom hogy milyen párok vannak. Nulla téma, primitív stilisztika, szinte olyan, mintha csak áruként néznének egymásra. Ha valamirevaló nővel akarnál ismerkedni, akkor ez a fb-os megoldás eléggé felejtős, mert egy értelmes ember tudja, hogy mekkora állatkert próbálkozik minden fronton.
2019. okt. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!