Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randizni hivott, mégse jelentk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizni hivott, mégse jelentkezik?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy felénk, helyes pasival a munkahelyemen. Beszélgettünk, érdeklődött, szinte azonnal bejelolt FB-n, hívott is mozizni a jovo hetre, kuldott listat a filmekről, stb. Munka utan megvart, kerdezte nem iszunk e meg valamit. Mondtam, hogy akkor nem jo nekem, de szombat este talalkozzunk, ok. Kozben cseteltunk még és ott is kerdezte mi a programom hetvegen, mindtam hogy penteken barátnőmmel talalkozok, a szombatot meg tudja... még írta is, hogy oke, keso delutan, estefele jo neki. Írt még egy keveset, majd itt a szombat es egesz nap nem jelentkezett. Már 19:20 van es még semmi, hogy hol talalkozzunk, mikor...

Ilyenkor mit csinaljak?

Írni azért nem akarok nagyon, mert tudja nagyon jol, hogy tetszik nekem, mar csaknem tálcán kínáltam magam, mert mindkét randira igent mondtam...


2019. okt. 12. 19:21
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja es latom hogy fent van, elerheto messengeren..
2019. okt. 12. 19:23
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem írna esetleg valami bocsánatkérős üzenetet, hogy közbejött neki valami sürgős, hagyd inkább. Ha annyira akarna találkozni írt volna magától.
2019. okt. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg írjál rá. Hisz ő is tudja,hogy le voltatok beszélve. Nyugodtan írj neki, hogy akkor mi van, hisz várod. Ha visszaír tudni fogod. Bár nem tudom mit írhatna ha fenn van messengeren és mégsem tud oda pöccinteni pár sort. Ha meg kamuzik küld gyorsan a francba.
2019. okt. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem ne írj. Aki akar valamit, jelentkezik és ezt sokévi randitapasztalat mondatja velem. :)

31N

2019. okt. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Irtam neki, de semmi, fent sincs mar egy ideje. Most mit csinaljak, itt vagyok készen, felöltözve... hivjam fel messengeren hogy akkor ennyi vagy mi?
2019. okt. 12. 20:39
 6/13 anonim ***** válasza:
Ne!
2019. okt. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Van azóta újabb fejlemény?
2019. okt. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Semmi. Sírok es borozok egyedül.
2019. okt. 12. 21:02
 9/13 anonim ***** válasza:
47%
Jaj, emiatt hülyeség sírni.. Majd megbeszélitek személyesen, hogy mégis mi volt ez.
2019. okt. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szia, Végül mi lett?
2019. okt. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!