Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kb. másfél éve plátóian...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb. másfél éve plátóian szeretek valakit, miközben párkapcsolatom van, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon sajnálom, szégyellem magam, nem tudok mit kezdeni a helyzettel. Úgy voltam vele, hogy majd elmúlik, de minden egyes nap az eszemben jár, és ennek már másfél éve. Komolyan minden nap. Eleinte rengeteget beszélgettünk, és ő is érdeklődött irántam, egészen pár hónappal ezelőttig. Plátói volt, élőben nem nagyon láttuk egymást, max. 1-2x az egyetemen (mérnökök vagyunk, ő kicsit idősebb). Én voltam a béna, lett volna lehetőségem találkozni vele, de nyuszi voltam, és nem mertem. (Mielőtt teljesen hülyének néztek: egy rettenetesen okos, nagyon művelt doktorandusz fiúról van szó, gyakorlatilag annyira visszafogott, hogy külső szemmel autistának is tűnhet, amíg meg nem ismeri valaki. Nem volt könnyű közeledni hozzá. Mivel jóval kevesebbnek éreztem magam, és nem mertem nyomulni, nem használtam ki a lehetőségeket).


Közben idén áprilisban lett egy kapcsolatom, ez a részemről kis semmilyen randizgatásnak indult, mivel belenyugodtam, hogy a plátói félből nem lesz semmi. Kapcsolat lett, de hiába szeretem a párom, úgy érzem, nem ő az igazi számomra, és folyamatosan a másik ember iránt vágyakozok. 1-2 hónapja sosem ír, vissza sem ír igazán, és nem tudtam meg, hogy miért (lehet, hogy megtudta, hogy párkapcsolatom van, volt egy közös nyaralós képünk. Én sosem említettem neki, valahogy nem kerültek szóba köztünk lelki témák sosem, és magamtól fura lett volna csak úgy elmondani neki, annyit tudott, hogy randizgatok valakivel). Előtte rengeteget beszéltünk messengeren, és nagyon hiányzik. A jelenlegi barátommal nincs meg az a közös nevező, ami vele igen (szakmai témák, politika, mindennapi dolgok, amiket szeretek).


Most ott vagyok, hogy készen állok kilépni a kapcsolatomból, és felkeresni ismét a plátói fiút, de az utóbbi 2 hónapban a legtöbbször válaszra se méltatott, és hiába hívtam magammal pár helyre, sehova sem jött el. Nem tudom, van-e értelme erőszakosnak lenni és "küzdeni" a figyelméért.



2019. okt. 15. 19:24
 1/10 anonim ***** válasza:
en nem futnek egy pasi utan.... de a mostani sracot hagyd ott, nem szereted. talan 1 utolsó eselyt adnek a masiknak egy nyilt, egyenes randiferlhivassal. ha nem reagal akkor kuka
2019. okt. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
"küzdeni". Persze. Gépfegyverrel? Tankkal? Idiotizmus!
2019. okt. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azért tettem idézőjelbe, mert nem találtam jobb szót :D nem az akarata ellenére akarom megszerezni magamnak. Nem tudom, de gondolom, hogy ha nem lett volna barátom, talán másképp alakult volna, tehát voltaképpen elcsesztem.
2019. okt. 15. 19:46
 4/10 anonim ***** válasza:
81%

Igazi női logika, odáig vagyok valakiért és összejövök mással mert dugni csak kell valakivel.

Még is mit vártál, hogy tapsoljon örömében?

Jobb ha mind a kettőt békén hagyod.

2019. okt. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem nagyon éreztem inkorrektnek, mivel csak messengeren beszélgettünk, és hónapok óta nem történt ennél semmi több, úgy éreztem, reménytelen, és a másik srác meg nagyon próbálta, bíztam benne, hogy el tudom felejteni.
2019. okt. 15. 19:49
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Tipikus nő. Undorító.
2019. okt. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Hamvas rétihéja ***** válasza:
Hallgasd ezt a dalt körbe-körbe: [link]
2019. okt. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem értem a nőgyűlölő válaszokat. Nem csaltam meg senkit, egyszerűen csak meguntam a várakozást, aztán rájöttem, hogy nem tudok meglenni nélküle. Mi van veletek?
2019. okt. 15. 20:18
 9/10 anonim ***** válasza:
A barátodat mindenképp hagyd békén. Szerencsétlen.
2019. okt. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Szia!:)

Én mindenképp megpróbálnám a plátói sráccal! Nyíltan rákérdeznék (lehet nem értette az első célzásaidat) persze miután szakítottál a jelenlegi pároddal. Szerintem mindenképp lépj ki a kapcsolatból, mert ez így nem fog működni, nem szereted, és csak azért hogy legyen valakid, szerintem bunkóság a sráccal szemben is.

Sok sikert a plátói szerelmeddel, majd írj kommentben/privátban, hogy hogy alakultak a dolgok! 20/L

2019. okt. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!