Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szombaton találkozok a lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szombaton találkozok a lánnyal akikkel hónapok óta beszélek?

Figyelt kérdés
Sziasztok, szombaton találkozok a lánnyal akivel interneten ismerkedtem össze egy közösségi oldalon és hónapok óta mindennap chatelünk. A lány elvileg jobban kedvel mint egy barátot és szintúgy érzek én is ami szombaton dől el, hogy hogyan is tovább. Én évek óta nem randiztam kicsit rástresszeltem főleg mert meg vagyok hízva valamennyire (2 méter magas és 120 kiló vagyok) ez visszataszító? Nyilván ha a lány összejönne elkezdenék jobban odafigyelni ilyen téren a külsőmre például kezdésképp lejárnék futni esténként. Tudom nem minden a külső inkább macisabbnak nézek ki a magasságomból adodóan, de pl engem zavarna fordított esetben. Lányok ti hogy vélekedtek?

2019. okt. 17. 17:13
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
A címet elírtam, elnézést autocorrect telefonon, akivel
2019. okt. 17. 17:17
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ló....t fogsz te odafigyelni. Ahogy belekerülsz egy kapcsolatba, még jobban el fogod hagyni magad, mert már nem kell "vadászni".


Legalább régebbi képeket töltöttél fel magadról, amin vékonyabb vagy? Mert akkor borítékolható a pofára esés.


Azért majd számolj be.

2019. okt. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 nadina1900 ***** válasza:

Gondolom képet látott már rólad,tudja,hogy nézel ki.

Igazából ha izmos vagy/lennél és nagyrészt az lenne a 120 kiló az semmi.

De ha nagyon háj akkor valóban picit sok. De van akinek bejön a macisabb kinézet :)

2019. okt. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

#2 nem nagyon “vadásztam” teljesen a semmiből jött ez az egész. Csak régebbi képeim vannak fent de ott sem voltam vékony, 10 kilóval több vagyok jelenleg szóval akkora változást nem fog látni úgyvélem, de mondtam neki, hogy felszökött 10 kiló, elvileg nem zavarja.


#3 igazából mivel fizikai munkát végzek ezért nem csak zsír, de nem fogok hazudni, van feleslegem azért :) látott rólam képet de régebbit (10 kilóval könnyebbit) de elmondtam neki, hogy felszökött 10 kg és elvileg nem zavarja, de engem pl zavar magammal szemben is, de bízok benne, hogy szombaton minden frankó lesz

2019. okt. 17. 17:30
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha latott rolad kepet akkor gondolom nincs vele problemaja. Ha meg nem , akkor is valakinek bejon a mackos kulso , bar vhogy megemlithetted volna neki, mert tobbsegben vannak azok a lanyok akiknek nem jon be
2019. okt. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Többször is szóvá tettem ezt, elvileg nem zavarja
2019. okt. 17. 17:40
 7/12 anonim ***** válasza:
Az majd élőben dől el úgyis, hogy hogy kedvel. Nem ez az egy tényező lesz úgyse szemtől szemben.
2019. okt. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Majd szombaton eldől,hogy mi lesz.Sok sikert!
2019. okt. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem árultál zsákba macskát. Tudja hogy nézel ki, és nem zavarja, ne aggódj -e miatt! Szombaton úgyis kiderül, hogy személyesen is szimpatikusak vagytok -e egymásnak; és ez nem 10 kg-on fog múlni.
2019. okt. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek, szombaton leírom mi történt :)
2019. okt. 17. 21:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!