Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gondoljak másik csajra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondoljak másik csajra?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki udvarolgat 2 hete. Általában mindig este írt vagy hívott, mikor hazáért. Most az utóbbi 4 napban viszont nem nagyon kaptam üzenet tőle. Vagyis csütörtök éjjel 1.30-kor egy sziát, azóta se semmi. Most csak én vagyok negatív és túlgondolom a dolgot? Ti mit csinálnátok, ha jelentkezik megint?

2019. júl. 6. 08:28
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem kíváncsi, hogy te fogod-e keresni. eddig ő írt, keresett, lehet várja, hogy te is mutass valami érdeklődést. ha komolyabban érdekel a pasi, akkor írj rá!!
2019. júl. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

" Általában mindig este írt vagy hívott, mikor hazáért."

Jól sejtem, hogy te nem kerested őt?

2019. júl. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De én is írtam rá. Csak azt is mondtam, hogy tartok is tőle, mivel túl jó pasi és nem hiszem, hogy én vagyok a hozzá való. Meg néha olyan érzésem volt, mintha nem én érdekelném, hanem az, hogy végre legyen mellette valaki. És igazából azt is furcsálottam, hogy még egy normális randik nem volt, de már azt mondta, hogyha úgy alakul köztünk, ő szívesen csinál nekem kisbabát. Nálam 9 évvel fiatalabb srácról beszélgetünk, aki nem egy átlagos külsejű kategória szerintem.
2019. júl. 6. 08:56
 4/5 anonim ***** válasza:
"hogyha úgy alakul köztünk, ő szívesen csinál nekem kisbabát." => Kérdés, hogy csak megcsinálni gondolta, vagy tudja azt is, hogy mivel jár, és vállalja a velejárókat.
2019. júl. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mivan?
2019. júl. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!