Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tinderen miért csak szexet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen miért csak szexet akarnak a férfiak?

Figyelt kérdés
2019. okt. 27. 10:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
71%
Hagyjuk már a tindert. Amúgy hidd el. Vannak olyan emberek akik nem csak dugást akarnak. Köztük én is. Szeretem megismerni előbb az embert. Az sose árt.
2019. okt. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
26%
A férfiak mindenhol csak szexet akarnak.
2019. okt. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
70%
mert ez egy szexpartner kereső app?
2019. okt. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak azt akarnak...

Csak sok ember annyira minimálban tolja az ismerkedést és a beszélgetést, hogy az ember úgy érzi, inkább jobb lenne, ha elkussolna és dugnátok, hátha abban szórakoztatóbb.


Voltam Tinderen elég sokáig (ott is ismertem meg a párom) és nagyon sok olyan emberrel "beszélgettem", aki azon kívül, hogy jól nézett ki, semmi másra nem volt alkalmas. Szenvedős beszélgetések, üres gondolatok, nulla jövőkép... A párom volt talán a második, akivel egész éjjel akartam beszélgetni már az első nap. A többieket szinte azonnal unmatcheltem, 8 üzenetváltás után még ott tartottunk a többséggel, hogy :

Szia

Szia

Szeretnél ismerkedni?

Azért vagyunk itt, nem?

Jogos,jogos. Mesélsz magadról?

A bio nem elég kiindulásnak?

De valami érdekeset. Unatkozom xd

Ember, ott a biom, van rólam épp elég infó, van kinn 5 képem arról, amit szeretek csinálni. Ez nem elég?

De kérdeztem, mondtam, hogy mesélj.

A profilom mesélt eleget. Ha rám írsz, ne tőlem várd, hogy standupoljak, főleg úgy, hogy az eddigiekkel sem tudtál kit kezdeni. Majd megerőltetem magam és lenyomok neked egy 10 soros üzenetet, te benyögsz egy hahát és ugyanott vagyunk

Én itt abbahagyom ezt a beszélgetést, te meg legközelebb gondolkodj is, ha akarsz valami értelmeset, mert így csak dugni lenne szórakoztató veled, arra meg találok szebb példányt, ha annyira az kell.

2019. okt. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ba**ki dehogy csak azt akarnak én sem azt akarok, de nem dob be mást csak insta rib*ket akik követőket gyűjtenek. Lehetne arról vitázni melyik a rosszabb ott a nő vagy a férfi. Én pl normális lányt akarnék ott találni, de semmi esély hónapok óta.
2019. nov. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!