Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor celszeru lefekudni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor celszeru lefekudni a masikkal?

Figyelt kérdés
Randizgatunk egy ideje, kb 2 hete. Egyelore nem szeretnek. Celszeru ezzel honapokat varni? Izgalmasabb lesz a masik ha tobb honapot kell ra varni?
2019. okt. 29. 12:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%

Amikor már vágysz rá, szeretnéd.

Annál egy nappal se előbb, mert úgyis csak rosszul sül el.

2019. okt. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
42%
Hamarabb fog kitenni mint hogy várjon. Ha nem jó a szex, le fog lépni úgy is. Mire a játszadozás?
2019. okt. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Amikor mindketten kívánjátok egymást.
2019. okt. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%
Hany evesek vagytok? Eleg hulye ez a gondolkodas.
2019. okt. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%
Ezt nem tervezni, hanem érezni kell.
2019. okt. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
36%
HA elég gyakran cumizod le, gyakorlatilag akármeddig kibírja szex nélkül.
2019. okt. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
69%
Amikor biztos vagy benne, hogy a másik fél tisztel téged, nem kihasználni akar hanem valami komolyabbat. Van ahol ez az első randi után teljesen egyértelmű, van amikor hónapok kérdése. De csak azért halogatni, hogy izgalmasabb legyen semmi értelme. Ez is egymás megismerésének a része, nem pedig valami jutalom vagy ilyesmi. Ha mind a ketten szeretnétek és egyértelmű, hogy kinek mik a céljai akkor nyugodtan le lehet feküdni egymással. De a taktikázásnak és felesleges halogatásnak semmi értelme.
2019. okt. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Koszonom! Viszont en ugy erzem szeretnem, nem tudom, hogy talalhatnam ezt neki.
2019. okt. 29. 12:57
 9/16 anonim ***** válasza:
91%
Mi az, hogy mikor célszerű? Amikor akarsz. Felnőtt ember vagyok, nem vagyok már szűz lány, ha kívánom a másikat és jól esne mindkettőnknek, akkor minrk húztam az időt? A szex jó esetben mind a két félnek örömszerzés, akkor sem fogom megbanni, ha aztán rövid életű a kapcsolat. De marhara nem azon múlik, hogy tartós lesz vagy sem, hogy meddig húzod a szexet.
2019. okt. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyit nem tudsz magad megoldani, nem kene szexelni. Legalabb huzzatok gumit...
2019. okt. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!