Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők! Belemennétek egy egyszeri...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Belemennétek egy egyszeri szexrandiba egy vonzó és izgató idegennel, ha időközben mindentől függetlenül, közel egyidejűleg érzelmi szálon is elkezdtetek közeledni valakihez?

Figyelt kérdés

Nem akarok a korábban megismert, potenciális "szexistennel" egy alkalomnál többet - azt azonban nem akarnám kihagyni.


Nem félek az érzelmektől vele, nagyon eltérő a személyiségünk, ez nem gond. Inkább az aggaszt, hogy bennem mit okozna, ha a Normális Pasi előtt még tennék egy ilyen "érzéki kitérőt". Nem megcsalás, még nincs elköteleződés, mégsem merem az orrára kötni, tudom, hogy megbántanám. Ez nagyon elbizonytalanít, hajlok afelé, hogy stornózzak mindent az első fickóval.

Nők, szerintetek?



2019. nov. 1. 10:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem kísérteném a sorsot ilyesmivel, ha közben már van olyan akivel érzelmileg is kötődök. Ha kiderül, akkor lehet bukod mindkettőt.
2019. nov. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%
Akkor sem megyek bele ilyenbe, ha senki komoly nincs a láthatáron, engem az ilyenek nem vonzanak.
2019. nov. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem most nem kellene ilyen kitérőket tenni, mégha nem is tudja meg a másik, lehet megbánnád később.

A másik, ha nem voltál még valakivel, honnan yudod, hogy annyira nagy ász? Mert ő azt mondta magáról? Azért ne vegyél rá mérget, volt olyan nagy "isten" aki két perc alatt elment, aztán még meg volt magával elégedve 🤣

2019. nov. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

A "bukod mindkettőt" esetében a baj az, ha azt bukom, akivel nagy óvatosan közeledgetünk. A szexrandi az az lenne ami, nem több, de ahhoz túl jónak ígérkezik, hogy veszni hagyjam. (miután évek óta nem voltam SENKIVEL, ő pedig eléggé megmozgat fejben)

Magam sem tudom, hogy kezeljem ezt, túl lelkizős vagyok.

2019. nov. 1. 10:35
 5/17 anonim ***** válasza:
92%
Mi van, ha a szex után elkezdesz kötődni ehhez a "csődörhöz"?
2019. nov. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
38%
Nem kell mindent a másik orrára kötni, mikor még együtt sem vagytok.
2019. nov. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

#5, az kizárt :D :D :D


ő rettenetesen zárkózott. Szexuális téren túlmutató dolgokban szinte megközelíthetetlen - és már nem is érdekel. Ami nekem fontos (IQ a helyén, nem pszichopata, külsőre is vonzó, plusz kreatív) az a helyén van, a "ridegsége" nem zavar, sőt, jól is jön.

2019. nov. 1. 10:56
 8/17 anonim ***** válasza:
43%

Volt a környezetemben nő aki megosztotta velem hogy hasonló helyzetben megtette. Nem bánta meg. A párjával azóta együtt vannak.

Nem mindenki ugyanolyan, neki ez nem okozott gondot. Férfiként én megtenném.

2019. nov. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
92%
fú, de kötődhetsz érzelmileg ahhoz a "normálishoz", ha ezen agyalsz. Szerencsétlen ember. Nem megcsalás, de a többség undorodna tőled, ha kiderülne.
2019. nov. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Én simán belemennék egy ilyen kalandba HA nem lenne potenciális normális jelölt, akinél szóbajöhetnek érzelmek. Így viszont semmiképpen, egy szex se ér ennyit, lehet akármilyen fergeteges. Fantáziálnék róla párszor maszti közben és kész.
2019. nov. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!