Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, imponáló vagy inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, imponáló vagy inkább elrettentő tény, ha a kiszemelt húszas éveiben járó nőről kiderül, hogy gépészmérnök?

Figyelt kérdés

Első reakció/gondolat a hír hallatán? Milyen nőnek képzelitek belsőre?

L

Kort is írjatok kérlek :)



2017. jan. 30. 23:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%
Nem nagy szám. Közömbös tény nekem.
2017. jan. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

[link]

:DDD

2017. jan. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm 2es,értem :)
2017. jan. 30. 23:38
 4/21 anonim ***** válasza:
91%

Semleges. Pro jókat tudnánk beszélgetni. Kontra lehet hogy lenézne középfokú papír alacsony fizu miatt. Konklúzió, holnap randin megbeszéljük ?

30/f

2017. jan. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
80%
Aranyosak a gépész lányok...na meg bevállalósak is, elvégre mégis csak egy tipikusan "fiús" szakot végeztek. Ismerek párat, jó arcok.
2017. jan. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
71%
Tökjó, ritkaság ha egy nő nem csak a tipikus szakokat (bölcsész, közgáz, média) végzi.
2017. jan. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kis vicces "randiajánlatot" de nem ismerkedés céljából írtam, csak kis unalom és kíváncsiság szülte a kérdésemet :)


Én kevés gépész csajjal vagyok jóban, valahogy mindig a fiúkkal sikerült összebarátkozni, kb 2 lánnyal van jobb viszonyom :D

2017. jan. 30. 23:48
 8/21 anonim ***** válasza:
91%
Imponáló, és fiúsnak képzelem belsőre. Kár, hogy nem ismerkedsz, pedig kíváncsi lennék miért sodort az élet műszaki pályára, és miért pont erre. Meg milyen hobbijaid vannak... Na, szóval felkeltetted az érdeklődésemet. :D
2017. jan. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Kérdésedre válaszolok szívesen, csak egyébként barátom van, és boldog párkapcsolatban élek vele, úgy értettem, hogy ilyen szinten nem ismerkedem :)

Nem vagyok az az igazán tipikus fiús belsővel megáldva, sőt! Szeretem azt képzelni hogy én egy hercegnő vagyok a sok herceg közt (hehe) :) külsőre hosszú hajam van, szoknyát szívesen húzok, szeretem a ruhákat, csak festeni nem festem magam és magassarkút se szívesen hordok... Tehát szerintem körülbelül a lányos-fiús határon mozgok.

Hobbim inkább a művészetek - rajzolás felé terelődött, ellenben érdekel a minket körülvevő gépesített világ.

Hogy működik a toll, vagy éppen a konzervbontó?

Reál érdeklődésem vitt a matematika irányába, a sok matematikai feladvány megoldásait akartam, majd pedig mikor továbbtanulásra került sor, a rajzolás - tervezés billentett a mérnöki palya felé, és végül pedig ismét példának hozhatom a konzervnyitó működését.

Persze egy gépészmérnök nem ezekkel a targyakkal foglalkozik első sorban, de szerintem így jól tudtam szemléltetni a folyamatot :)

Remélem minden kérdésre elegendő választ adtam, ha valami még érdekelne, szívesen válaszolok :D

2017. jan. 31. 00:13
 10/21 anonim ***** válasza:

Elsőre imponáló. Másodikra hihetetlen. :D

20/F

2017. jan. 31. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!