Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 20 évesen tulsásosan adok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 évesen tulsásosan adok anyukám véleményére, mit tennétek?

Figyelt kérdés
Ha valakivel találkozom arról biztosan fog tudni anyukám, mivel otthon élek, nem tudok titokban lelépni a randira, főleg ha ott is alszom nála később. Jelenleg alakul egy egyetemi évfolyamtársammal, azonban anya mindig megjegyzi, bárkivel is találkoztam többször, hogy hogy elült az xy amikor nem találkoztunk pár napig. Egyszerűen rossz érzést kelt bennem az illetővel kapcsolatban. Minden anyagi támogatást megkapok, alkalmi munkát tudok csak vállalni időnként, de ki vagyok szolgáltatva anyagilag, ezért sosem szoktam visszaszólni vagy bármi.
2019. nov. 4. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Kérd meg hogy ne kommentálja a privát dolgaidat. Ha bizonytalan vagy, úgyis őt fogod kérdezni, de mondd el neki hogy neked rosszul esik ha bármit is mond a szerelmi életedről. Az a te életed, te szeretnél önállóan dönteni, meg kell tanulnod ezt is mert nem fog mindig mögötted állni.

Ha ezt a tudomására hozod, jó eséllyel visszavesz a túlzott belebeszélésből.

2019. nov. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miert szamit h mi mit gondolunk? Miert nem beszelsz anyaddal hogy mi zavar teged? Mi van ha azert csipked mert mar a toke teli van azzal h ott vagy csak nem mondja ki?
2019. nov. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mennyiért adod el a magánéleted? Csak kíváncsi vagyok, mennyibe kerülsz.
2019. nov. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Abszolút megertem a helyzeted. Próbáld meg azt, hogy nem mondod el anyukádnak. Ha meg randira mész, azt sem muszáj bejelenteni.
2019. nov. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!