Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 36 év feletti nők véleményére...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

36 év feletti nők véleményére és tapasztalatára vagyok kíváncsi. Randiznál nálad 5-10 évvel fiatalabb vonzó férfivel? Valamint mik a fő szempontjaid, amit figyelembe veszel a férfi megválasztásánál? Külső, Belső.

Figyelt kérdés
2017. febr. 12. 14:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
5 évvel fiatalabbal talán, ha nem érzem ezt a különbséget. Ha intelligens, önálló, független, vonzó és nem gyerekes, akkor talán.
2017. febr. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem ,nem kell fiatalabb
2017. febr. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. febr. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
És ha komoly a férfi akkor se, vagy fiatalabbal inkább csak alkalmi kapcsolatot tudtok elképzelni?
2017. febr. 12. 16:35
 5/12 anonim ***** válasza:
Semmit sem, hazug kis szarok.
2017. febr. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Andi80018 ***** válasza:
Persze, miért ne. Illetve attól függ, milyen típusú kapcsolatra. Még 5-6 év belefér komoly kapcsolatnál, de a 10 már necces, mivel én pl. már nem akarok gyereket, de ő még igen, így a cél nem egy.
2017. febr. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
5-10 év még belefér,ha a főbb célok nem eltérőek. John Lennon hét évvel volt fiatalabb,mint Yoko,és óriási szerelem volt köztük. Nem kell a beidegződött társadalmi konvencióknak megfelelni. Élj úgy,hogy ne árts se magadnak,se másoknak,és ennyi.
2017. febr. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Utolsó, csak annyi a különbség, hogy John nem azért jött össze Yokoval mert a nő idősebb volt, hanem mert ő volt....Yoko.

Ki vagyok készülve amikor csak azért írnak rám, hogy na hellóka, érdekelsz, mert idősebb vagyok, ennyi és semmi más. Az ilyen pasit nem én érdeklem, nem a személyiségem (honnan is tudná milyen vagyok???) Csak annyit tud, hogy idősebb vagyok nála és rám ír.Ez olyan szánalmas.

2017. febr. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

8-as

Különbség mi között? :DDDDDD

Én a kérdésre válaszoltam,nem a te általam nem ismert nézőpontodra :D

2017. febr. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Különbség a Yoko-John kapcsolat és az itteni, érett nők után kaparó fiúk között. A nézőpontodat kifejtetted, és baj nincs is vele, légy önmagad, nem foglalkozz a társadalmi konvenciókkal. Ezzel baj nincs is.
2017. febr. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!