Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon miről akar velem beszélni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miről akar velem beszélni?

Figyelt kérdés

Hali. Lassan egy éve randizgatok egy fiúval, nagyon jól kijövünk, és már szex is volt..

Mindig keres,kedves. De viszont nem mondtuk ki hogy együtt vagyunk, amolyan barátság extrákkal volt. Viszont ma írt,hogy egy két dolgot be kell vallania, amiről tudnom kell. Meg tisztázni akarja hogy most mi is van.. igazság szerint én már szerelmes vagyok belé,bár ezt sose mondtam el neki.

Készüljek fel a legrosszabra? Nem mondott semmi konkrétat, azt mondta majd felhív. Szóval annyira nem tűnik sürgősnek.nagyon izgulok előre..

Én 20L Ő 23F



2019. nov. 13. 15:29
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Bakker, semmi?
2019. nov. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Még mindig semmi.. egésznap fent volt,de semmi.. 1 órája lépett le. Gondoltam rá hogy leoltom annyira hogy kiesik a szeme, de nem.. csak baromi rosszul esik.. akármennyire is dolgozik az ember vagy bármit csinál,valahogy oda tud böfögni valamit annak aki vár rá.. na mindegy :D jól jártam..
2019. nov. 14. 23:02
 23/26 A kérdező kommentje:
Lapátra tett
2019. nov. 17. 08:52
 24/26 exronin ***** válasza:
Sajnálom. Gondolj arra, hogy azért lett így, hogy jobbat kaphass.
2019. nov. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm, minden jót nektek!
2019. nov. 17. 13:52
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Találsz olyat aki megerdemel. Fel a fejjel!
2019. nov. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!