Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tovább, mire figyeljek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább, mire figyeljek oda?

Figyelt kérdés
1,5 hete szinte mindennap beszélgetek egy lánnyal, napjában nem olyan sokat, javarészt próbálom viccesre venni ezt a csevegést, kb 6-7 üzenetváltás max. Eddig kétszer találkoztunk, most lesz majd egy következő alkalom. Múltkor már kézen fogva sétáltunk, és ahogy rám nézett meg akartam csókolni, de egy szájra puszit engedett, és mondta, hogy ennyi idő után nem szokta engedni még ezt, de legalább nem lökött vagy hajolt el. Utána ugyanúgy kézen fogva mentünk nem volt semmi probléma, csak mondta ne gondoljam azt, hogy akkor ennyi. Gondolom arra gondolt, hogy minden így fog menni, a szintlépésre vonatkozóan. Most kicsit azért zavarban vagyok, mert legutóbb direkt puszival köszöntem el, de nem tudom a következő alkalom során be lehet e próbálkozni vagy korai lenne még. Egyébként tökre amikor meg akartam csókolni rágót vett előtte be szóval szerintem nem lett volna ember a talpán, aki másképp reagálta volna le. Egy visszahúzódóbb lányról van szó, eddig általános dolgokról (napi teendők, vicces sztorik egy két elgondolkodtató kérdést tettem fel neki). Jó ez az irány így? Következő alkalommal hogyan tovább? Egyfelől úgy vagyok vele, ha nem lépek akkor esetleg bekönyvelheti, hogy nem merek lépni vagy nem tudom…
2019. nov. 14. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Teljesen jó irányban vagy! Szerintem még ne a következő randin próbálkozz be, hanem majd 4., 5. alkalommal. De úgyis fogod rajta látni, hogy már "úgy" néz rád, hogy ő is akarja.
2019. nov. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Puszival ne köszönj, az nagyon baráti! Inkább ne adj semmit, vagy csak az egyet az egyik arcára!!
2019. nov. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jól csinálod! Hagyd, hadd menjen minden a maga útján.
2019. nov. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak olyan rossz, hogy ha nem beszélünk és ránézek általában mosolyog.
2019. nov. 14. 18:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem tok jo iranyba megy a dolog deugy erzem, hogy nagyon rastresszelsz -vagy csak nagyon reszletesen irtad lenekunk?? mindenesetre legy spontan,szerintem kovetkezo alkalommal is lehet csok belole, de semmikent ne amikor epp talalkoztok. Majd meglatod, mit hoz a helyzet, lehet randi kozben adodik az alkalom. Ne eroltesd, csak erezni fogod, hidd el.
2019. nov. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Majd beszámolhatnál a fejleményekről néha
2019. nov. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!