Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezzel mennyire cseszhettem el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel mennyire cseszhettem el az egészet?

Figyelt kérdés
2 hete ismerkedek egy lánnyal eddig 3x találkoztunk, a másodikon meg akartam csókolni, de mondta korai és a puszit sem szokta engedni, de megtörtént. Találkoztunk még egyszer utána és amikor köszöntem el adtam egy puszit majd nem tudom miért mondtam egy eszetlenséget,hogy most elővigyázatos vagyok. És ezen már nem tudom mosolygott vagy nem, de aztán megkérdeztem, hogy nem kellett volna annak lennem-e? És mondta nem tudja aztán látta rajtam, hogy tisztára tanácstalan vagyok, és mondta adjak egy puszit szájra aztán véletlen egy csók lett belőle. Azóta ugyanúgy beszél, csak azért mégis bennem van az érzés, lehet nyomultam pedig nem akartam. Csak most másodszorra félre értetődött a jel... Eddig én szerveztem a talikat és nyitott rá, de nem tudom most megint én nyissak erre? Így belegondolva elég visszafogott a lány, ami tetszik csak mindig bennem van az érzés, hogy most vajon mikor korai az egész csók dolog. A következő alkalomnál valószínűleg megint nem így fogok köszönni csak így komolyan nem tudom mikor lesz adott az alkalom. Mindketten arról beszéltünk, hogy egy hónap kell az ismerkedéshez. Most addig akkor ne is nagyon erőlködjek? Mert bennem tökre az van, hogy 1-2 alkalom amikor mondjuk direkt nincs semmi a kézfogáson kívül akkor a végéhez vezet mindennek...
2019. nov. 17. 20:44
 1/1 Hellmano ***** válasza:
Nem törvényszerű, de az esetek 99%-ban az első randi végén, ha két ember szimpatizál egymással megtörténik a csók. Ezzel jelezve, hogy pozitívan sikerült az első randi stb. ha nincs csók az is sok mindenen múlhat. Nem jöttek be egymásnak, félénk az egyik vagy mindkét fél stb. 1 hónapig egy csókra várni szerintem nem egészséges dolog, ha valakivel jár már az ember.
2019. nov. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!