Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nőknél a cukiskodás mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknél a cukiskodás mit jelent? Mit vár el a nő ezzel?

Figyelt kérdés
Mostanában sokat randizok különböző nőkkel, és nagyon sok nő adja a cuki, közvetlen, nevetgélős lányt. Azonban rájöttem, hogy ez megtévesztő, be akarnak húzni a csőbe. Amint én is elkezdem adni a közvetlen formát, a nő azonnal visszahátrál. Mit lehet ezzel kezdeni?
2019. nov. 20. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem te túl sok gyk-s troll kérdést olvastál és már bebeszélted magadnak, hogy minden nő egy sz..r, és csak lehúzni és csőbehúzni akar.


Az mit jelent, hogy " Amint én is elkezdem adni a közvetlen formát"?

2019. nov. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

cukiskodás ha pl. ír a csaj: "hiányzooool [szív]"

majd válaszom: "Te is [szív] [szív] [szív] "

a lány: ohhh...nem lehetne két lépést visszavenni? nekem ez a sok szivecske gyors, ne haragudj..."

2019. nov. 20. 20:40
 3/4 anonim ***** válasza:

Mert nem tudod, hogy hol a határ, de erről nem a nők tehetnek. Ha pl. randin a lány visszafogottabb, és csak a kezedet fogja meg, és ha meg akarnád csókolni, akkor ezzel elronthatsz mindent, mert gyors a tempó, tepersz.

Tudod, a kevesebb néha több.

Nem kell 50 ezer szívet kitenni, egy neked miért nem elég? Attól nem lesz nyomatékosabb az érzésed, hogy túl giccsessé válsz.

2019. nov. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A nök is szeretnek hoditani es ha egyböl "làbtörlö"vagy (egyböl megadod magad)tul könnyü vagy stb az nem vonzo.
2019. nov. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!