Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Könnyű átmenni nőgyülölőbe ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Könnyű átmenni nőgyülölőbe ha nincs siker az életedben a nőknél?

Figyelt kérdés

Én őket hibáztatom a sikertelenségemétt pedig lehet, hogy nem ők a hibásak hanem egyszerűen külső tényezők amelyeken nem lehet váltotztatni.

Persze azt hajtogatom mindig hogy lehetnének elnézőbbek, kevésbé felszínesek, kevésbé férfiideáljaikat hajhászók stb, de nem biztos hogy kellene ítélkeznem vagyis nem tudom mennyire jogos ha azt teszem.


2019. júl. 22. 15:00
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
83%

Próbáltál változtatni?

Könyvek olvasása(önfejlesztés), karrierépítés,kommunikáció.

Kondizz,megfelelően táplálkozz,ruhatár frissítés.


Csak magad tudsz változtatni.

2019. júl. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Elnézve a kiírást, emberileg még bőven van hova fejlődni. Kicsit távoli a kijelentés, hogy rajtad már tényleg nem múlik semmi.
2019. júl. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy nem egy teljes nem a hibás a sikertelenségeidért.

Amíg erre nem jössz rá, addig nem is lesz sikered.

2019. júl. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvan csak a nők hibája hogy nem kellesz senkinek. Ahelyett hogy mast hibaztatnal inkabb gondolkodj el mi az oka ennek es változtass rajta.
2019. júl. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Az fel sem merült, hogy esetleg veled lehet gond? Például én soha, de soha nem jönnék össze olyannal, aki mindig másban keresi a hibát és/vagy a körülményeket okolja. Már önmagában a hozzáállásod is kizáró ok!
2019. júl. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

2


Min kellene változtatnom először szerinted?

2019. júl. 22. 15:27
 7/27 A kérdező kommentje:

5


De nyilván nem voltam mindig ilyen hanem a tapasztalatok vezettek ide.

2019. júl. 22. 15:28
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Mivel semmit nem tudunk róla, elég nehéz megállapítani, hogy min kéne változtatnod.


Te mit látsz a legnagyobb hibádnak?

2019. júl. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

8


Arc, személyiség (introvertált), túl rendes, jófiú.

2019. júl. 22. 15:48
 10/27 anonim ***** válasza:

Ó, a túl rendes jófiú...aki zsigerből gyűlöli az összes nőt, akit nem dughat meg...

Szűzen fogsz meghalni. De csak mert túúúl rendes vagy.

2019. júl. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!