Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezt hogyan kell értelmezni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogyan kell értelmezni?

Figyelt kérdés

Férfi vagyok. A páromnak tetszik egy pasi munkahelyén,ami kölcsönös köztük, és azt mondta, ez megrebegtette/rezegtette az egoját. Ilyenkor mi lehet benne, érzések, vágyakozás, vagy minek értelmezzem.


A történethez az is hozzá tartozik,hogy a közvetlen felettes volt több hónapig, és az ott töltött évei alatt ez a tag folyamatosan "maszirozta", tehát próbált nyomulni.

Ezért ő inkább már kerülte, ahol tudta. Viszont facen meg felvett ismerősnek,és leszámolás után is évekig meg irkalt a faszi, ő meg reagált rá mindig.


És a lényeg, ez mind titokban, (üzenetek törölve...) mert féltékeny vagyok és balheztam volna.



2019. nov. 21. 07:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem is véletlenül vagy féltékeny? Milyen párkapcsolat már ez, hogy a "barátnőd" így felvállalja, hogy neki tetszik a pasi. Nyitott kapcsolatban éltek? Nem tudom, hogy hogy csinálja barátom, hogy te még ezek után nem dobtad a p...ba, de rendesen fel vagy szarvazva, az már tuti.
2019. nov. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én kérdeztem rá egy beszélgetés során. Szoba került az illető és elvorosodott. Utána elmondott mindent!?
2019. nov. 21. 08:53
 3/9 anonim ***** válasza:
És szerinted ez tök rendben van, hogy ilyen nyíltan az orrod alá dörgölte, csak mert megkérdezted?
2019. nov. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Miért, hazudnia kellett volna?
2019. nov. 21. 11:16
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát már teljesen elhiszem azt, h a párod átver ahol csak tud, ha te ennyire papucs vagy és a végén itt még neki fogsz igazat is adni :D


Nyilván igen, van hogy a párok elmesélik egymásnak, hogy ez és ez tök jól néz ki, de nálatok ebben az esetben abból vérzik a történet, hogy a párocskád ezzel a sráccal közeli viszonyban is voltak, valamint ha jól értelmezem, akkor vannak is: törli az üzeneteket...


Na, most. Szerinted akkor normális? Ha a puncikáját nem tudja zárva tartani, akkor legalább kis kegyes hazugság legyen benne... De további sok boldogságot :D Remélem még jó párszor átvág.


A kérdésre a válasz, hogy mi lehet a dologban: Az, hogy számára te csak egy szamár vagy, akihez jó hazamenni, de a csődör viszi nála a prímet. Így értelmezd.

2019. nov. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nincs viszonyuk. Elvileg csak semleges kérdések voltak, hogy vagytok... Illetve váltig hangoztatja hogy nem csalt meg
2019. nov. 21. 14:31
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha ennyire hiszel neki és szerinted totál szent fazék a csajod, akkor minek is tettél fel ide kérdést? Mert eddig bármi ami volt írva, az ellen váltig az ellenkezőjét próbálod bizonyítani, hogy ő nem olyan. Mégis valamiért feltetted a kérdést, valami bizonytalanság van benned. Egyáltalán nem véletlenül. De akkor gubózz be és gyakorold továbbra is a 3 bölcs majom technikáját.
2019. nov. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A párod melletted nem érzi nőnek magát. Ezért más pasikkal növeli az egóját.
2019. nov. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8aa.ez idáig rendben is van. De miért veszi fel ismerősnek, továbbá ha megszunik a munkaviszony és továbbra is keresi a párom ő miért reagált rá? Mélységes csalódottság van bennem. Én is úgy érzem hogy bárhogy próbálja velem megérteni hogy soha semmi nem volt közöttük, nem érzett semmit, nem igazán tudom elhinni. Meg azt igen hogy fizikai érintkezés nem volt, de hogy napi szinten ott lebzselt körülötte, és neki ez bejott, meg a pasi is, hát szivfacsaro érzés belegondolni. Pláne hogy még csak e közben költöztünk össze és lett egy kisgyerkoc is.
2019. nov. 25. 06:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!