Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők képesek akár egy kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők képesek akár egy kicsit is értelmezni azt a koncepciót, hogy milyen az, amikor az ember a kutyának sem kell?

Figyelt kérdés

amikor mondjuk odamennek 100 AKÁRMILYEN pasihoz és egyiknek sem kellenek


amikor társkeresőkre felmennek és nem ir senki, és akinek irnak azok nem válaszolnak.


a lányok KÉPESEK elképzelni egy ilyen szituációt?


Mert ugy vettem észre, hogy képtelenek. Ők igazából félnek is attól, hogy mi lesz, ha nem fognak kelleni a pasiknak. És pasik alatt itt akármilyen pasit értek, nem pedig csak a jobb féléket, mert a nők hajlamosak a pasi szó alatt csak a vonzó férfiakat érteni...a többi himnemü meg....hát azok biztos csak dolgozó hangyák a társadalomban.


2017. júl. 22. 17:51
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem képtelenek. Majd mindjárt te is kapod tőlük a savazást, hogy minek nyafogsz itt, mint egy kislány, kapd össze a tökeidet, légy férfi, oldd meg a problémáidat. :D
2017. júl. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 anonim ***** válasza:
84%
Én képes vagyok. A férfiak is csak a kifejezetten vonzó nőket tekintik nőnek...
2017. júl. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 A kérdező kommentje:
igen, miközben a nők meg mindig mástól várják az IGAZI problémáik megoldását.
2017. júl. 22. 17:58
 4/69 anonim ***** válasza:
87%
A lényeg hogy a legnagyobb mélységekig ismered/ismeritek a nők lelki világát. Ezt szeretem az itteniekben :)
2017. júl. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/69 A kérdező kommentje:
de az a baj, hogy csak a nők lelkivilágát babusgatja mindenki...a pasikat meg tapossák ahol érik
2017. júl. 22. 18:09
 6/69 anonim ***** válasza:
46%

Mihelyt látják, hogy egy fikarcnyit is élvezed kérdező, hidd el, azon nyomban abba hagyják :D.

31/f

2017. júl. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 anonim ***** válasza:
74%

Igen, mert 22 évig senkinek nem kellettem... tudom, milyen, mikor az összes buliban a barátnőiddel flörtölnek, miközben te iszogatod a koktélodat egyedül.


Nem kell a hiszti, én sem dőltem a kardomba, nem rinyáltam... most 28 évesen pedig már egy éve élek a párommal.

2017. júl. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/69 anonim ***** válasza:
Igen, én is voltam ilyen állapotban. Komoly kapcsolatra senkinek. Lehangoló volt.
2017. júl. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/69 Diavolino44 ***** válasza:
Figyelj, ez egy evolucios harc, a sajat genetikai allomanyod, tovabb orokitese celjabol. Ha kulsoleg nem vagy olyan akit a nok akarnak, s melle a szemlyiseged sem megnyero, lassuk be akkor jobb, hogy nem szaporodsz. Termeszetes szelekcio. Vegyel kutyat. ;)
2017. júl. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/69 anonim ***** válasza:
Sok hozzászóláson én is azt veszem észre, hogy képtelenek ezt megérteni, pedig állítólag a nőknek erősségük az empátia, de hát úgy néz ki, nem mindnek :) Ugyanis olyan "tanácsokat" adnak, amik abban a valós helyzetben nem értelmezhetők, sőt, néha erősen paradoxok.
2017. júl. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!