Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Komolyan gondolta ezt a srác,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan gondolta ezt a srác, fiúk, ennyire bonyolult értelmezni a jeleket, ha hidegen hagytok egy csajt?

Figyelt kérdés

Hazafelé tartottam tegnap este egy barátnőmtől, mikor is észrevettem egy srácot aki gyanúsan közel sétált mellettem. Normálisan kinéző huszonéves srác volt, olyan tipikus átlagosan jóképű de nekem nem az esetem, így nem különösebben foglalkoztam vele, de láttam, hogy ő figyelget. Ez zavarni is kezdett egy idő után így látványosan átvonultam az utca másik oldalára :D Aztán a srác nem sokra rá jött utánam... Aztán azt vettem észre, hogy halál nyugodtan szövegel nekem valamit, fülhallgatón zenét hallgattam közben szóval csak a szájmozgását láttam, kivettem, hogy halljam is mit akar... Na akkor elkezdett ilyen csajozós dumát tolni. Amúgy azzal sem volt különösebb gáz, tehát ne ilyen gagyi betanult szöveget kell elképzelni, de nem ez a lényeg. Nem volt az esetem, ez látszott is szerintem, hogy nem érdekel, át is mentem az utca másik oldalára, semmi pozitív visszajelzést nem adtam neki, egy minimális flört nem volt, zenét is hallgattam, de azért ő utánam jött zavarni. Szerintem ez parasztság és nem így kell lányokat felszedni, de a stílusából meg a nyomulásból ítélve valami PUA tanítvány lehetett a srác. Mindenesetre gáz volt.


Fiúk, ti rányomultatok volna egy lányra ilyen esetben, ha ugyanezek a feltételek teljesültek volna?



#társkeresés #Pick Up Artist #nyomulós irritáló srác :D
2015. szept. 20. 06:27
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Nagyképű és beképzelt vagy. Írnám, ha nem lenne egyértelmű, hogy most józanodsz és provokálni akarod a korán ébredőket.
2015. szept. 20. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Ez gáz szerintem,füles bedugva,megy utánad,ez kész.:D
2015. szept. 20. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
"Pick Up Artist" DDD
2015. szept. 20. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Miért lennék beképzelt amiatt, mert zavart, hogy nem szállt le rólam egy srác vagy 15 háztömbön keresztül, miközben látszott szerintem, hogy cseppet sem érdekel. Nem is nagyon reagáltam azokra sem amiket mondott, de ő csak mondta tovább a hülyeségeket.
2015. szept. 20. 08:00
 5/7 anonim ***** válasza:
A legtöbb lány akkor sem ad semmilyen pozitív visszajelzést, ha tetszik neki a pasi. Valószínűleg ebből indult ki ő is.
2015. szept. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szerintem meg lehet különböztetni, mikor van az, hogy valaki pl. túl félénk vagy zavarban van és azért nem jelez semmit, vagy tényleg leszarja a másikat. :D
2015. szept. 20. 10:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Hidd el, nem lehet.
2015. szept. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!