Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Diplomás, karrierista nők, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diplomás, karrierista nők, ti hol kerestek/keresnétek magatoknak párt?

Figyelt kérdés
A kérdés egyértelmű, milyen élethelyzetben, vagy platformon kerestétek/keresitek párotok?

2019. nov. 22. 17:27
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
0%
Diplomás szerencsétlen! LOL
2020. márc. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Tinderen találtam
2020. ápr. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
93%
Én nem ismerem a társkereső oldalakat, tehát ott nem ismerkedem. Most költöztem új városba, ahol szinte senkit nem ismerek. Tudom, hogy nehéz lesz, de nem is biztos, hogy kell társ. Jól elvagyok így is. A munka általában lefoglal, bár most ritkán járok be. Nagyon sokáig voltam házas, teljesen elszoktam az ismerkedéstől. Nem is tudom, hol kellene elkezdeni :D
2020. ápr. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Tinderen, könyvtárban, egyetemi továbbképzéseken... mindenhol:)
2020. ápr. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
90%
Soha nem kerestem társkeresőn. Illetve úgy általában sem kerestem, mindig spontán jött.
2020. máj. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
24%
Én Tinderen találtam meg egy ilyen nőt. Együtt voltunk kb 1 évet. Eleinte az azt hittem megcsal de mint kiderült nem csalt meg inkább dolgozott mindig. Nem tudtunk elmenni nyaralni csak egyszer egy egész év alatt 3 napot de akkor is a drága Macbook-ját tudta. Szakítottam vele és persze én lettem a szemét mert nem támogattam a céljai elérésében.
2020. máj. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
88%
Szélesebb haveri körben, vagy spontán ismerettség után. Keresni sosem kerestem, zsigerből taszít az erőltetett párkeresés gondolata. Addig sose vágytam kapcsolatra, amíg nem volt konkrét ember, aki ezt előhozta volna bennem.
2020. jún. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
90%
Mindenhol. Az egész élet egy lehetőség rá. Fürkészni kell az embereket.
2020. jún. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
92%
Egyelőre úgy vagyok vele, hogy ha jön, jön, ha nem, nem. Nem zárok ki semmilyen helyet ismerkedésre - vagyok annyira jó emberismerő, hogy ismerkedési stílusból kiszűröm, kivel vagyunk egy szellemi szinten.
2020. júl. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
90%

Én mindig is azt gondoltam, hogy spontán jön majd a kapcsolat, nem hittem az aktív keresésben.


Az utolsó komoly kapcsolatom kb egyetemen volt - a srác aztán szakított velem, mert a szerinte a karrierem fontosabb volt, nekem, mint ő - ami így visszatekintve igaz is.


Most a karanténban jöttem rá, hogy milyen iszonyat egyedül vagyok 37 évesen, és nagyon nem volt jó érzés.


Regisztráltam több társkeresőre is, meglátjuk, mi lesz.

2020. júl. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!