Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti mit szólnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit szólnátok, ha beszélgetés közben lesmárolna benneteket egy olyan valaki, aki bizonyos szinten tetszene nektek?

Figyelt kérdés
2019. nov. 23. 03:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez biztos sokaknak egy tökre romantikus és vágyott gesztus, de személy szerint nem szeretem, ha valaki a mondandómba vág vagy úgy beszéltet, hogy érzem rajta, hogy leszarja, mit mondok. Na most beszélgetés közben ha lekapnának, pontosan ezt érezném. Hogy kussolj és inkább a tested oszd mev velem, ne a gondolataid...
2019. nov. 23. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szituációtól függ lehet bejönne, lehet nem.
2019. nov. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, ha éppen semmiségekről beszélünk, mint időjárás meg ilyesmi, akkor nem biztos, hogy zavarna, de ha éppen hevesen magyarázok valamit, ami érdekel és szeretném, hogy a másikat is érdekelje, akkor ugyanúgy éreznék, mint az első.
2019. nov. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Onnantól bizonyos szinten SEM tetszene.
2019. nov. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki, de nem sok esélyt látok rá... Részegekből meg nyomulós 50+ férfiakból nézek ki ilyet, tőlük meg nem kell :D
2019. nov. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Osztom a fenti véleményeket. Volt már ilyenben részem, első randin a pasi a mondat közepén képes volt lesmárolni. Az első alkalom még izgató volt, de mivel egész randi alatt ezt csinálta, már kezdett idegesíteni. Legalább megvárta volna, amíg kiteszem a pontot... Én azt értékelem, ha egy pasival egymásra tudunk hangolódni, egymásra reagálunk, és akkor érezhető, hogy mikor van ideje az intimitásnak és mikor a beszélgetésnek.
2019. nov. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mindennek megvan a Rendelt Ideje!


Én sem szeretném, ha nem hallgatnának végig, amikor szükségét érzem... NEM VAGYUNK TÁRGYAK VAGY JÁTÉKSZEREK!!!

2019. nov. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!