Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy célozzak rá hogy hívjon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy célozzak rá hogy hívjon már el randizni, találkozni? Vagy gáz lenne ha nő ként én írnám neki hogy mit csinál ma? Lenne e kedve találkozni csinálhatnánk valamit? Vagy ezt fére értené?

Figyelt kérdés
2019. nov. 23. 19:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%
Sztem irj neki valamit :) es vezetsd ra hogy elhivjon valahova. De ne hivd el te. Inceptionold meg. Tudom hulyen hangzik de igy mukodnek a ferfiak :(
2019. nov. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De hogy vezessem rá? mit írjak neki?
2019. nov. 23. 20:08
 3/14 anonim ***** válasza:
76%

Kérdezd meg mit csinál este. Ha azt mondja semmit akkor, mondd hogy te se, pedig lenne kedved valamit csinálni.

Nagyon egyértelmű kel legyél, mert van hogy nagyon nehezen esnek le nekünk dolgok :))

2019. nov. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
63%
1-es gondolom te nő vagy... :D A férfi úgy működik, hogy ha akarsz valamit, mondd meg. Egyébként agyvérzést kapunk attól, ha jóst kell játszanunk...
2019. nov. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
64%
#1 es vagyok 26f, hidd el ha direktbe megmondja neki es tarcan felkinalja magat nem lesz belole semmi. A ferfi ugy mukodik mint egy hos. Problemakat old meg. Hidd el, ha a srac jon elo azzal h legyenek egyutt este az jobb lesz mintha a csaj hivna ki ot
2019. nov. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
53%
Nos, én is ugyanebben a cipőben járok. Örülnék, ha elhívna találkozni valaki, akivel egyébként rendszeresen találkozunk (de nem randi, bár akár az is lehetne) és nagyon jól elvagyunk ilyenkor. Nem tudom, hogyan tudnék rá célozni egyértelműen, hogy jó lenne, ha közeledne... de úgy, hogy mégse én legyek a kezdeményező, mert onnantól nem tudnám férfinak tekinteni.
2019. nov. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
53%

Nőként egyet értek, ha még nem volt semmi randiszerű, bár -egyértelmű a kölcsönös tetszés, flörtök, stb- akkor biztos, hogy nem én hívnám el.


(Más helyzet, ha pl valakivel már egy ideje én mondogattam le a dolgokat, nála pl simán elhívnám, ha arról lenne szó, szóval nem vagyok szívbajos, nem ezért)


De én is jobban örülnék, ha a férfi hívna el első randira, és nem fordítva.. Illetve szerintem sok férfi is így van ezzel, hadd érezze már át mindkettőn egy kicsit a dolog varázsát.

2019. nov. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Volt már találkozó,csak aztán kis időre hanyagoltuk egymást, most megint elkeztünk beszélni.Szóval nem vagyunk idegenek egymásnak.
2019. nov. 23. 20:44
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha el akarna hívni, már elhívott volna randira. Ez a pasas csak szórakozik veled.
2019. nov. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
0%
Írj rá hogy találkozzatok oszt vedd azt egy randinak. Ennyi
2019. nov. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!