Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért beszélt ennyire keveset...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért beszélt ennyire keveset a hölgy?

Figyelt kérdés

Találkoztam egy hölggyel, megkérdeztem tőle néhány dolgot különböző témákról, mondtam különböző sztorikat általánosból, családról, háziállatokról ezek után meghívtam egy találkozásra és igent mondott.

Ennek ellenére kicsit furcsa, hogy alig beszélt, nem nagyon szólt hozzá a sztorikhoz, tőmondatokban válaszolt.


2019. nov. 23. 20:40
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, köszönés után az első mondatomban elmondtam, hogy tetszik nekem, tehát interjúztatásról vagy frindzoneról szó sincs.
2019. nov. 23. 20:42
 2/12 anonim ***** válasza:
54%
zavarban volt, vagy zárkózott típus eleve
2019. nov. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
30%
Elvitte a cica a nyelvét. Amúgy pár dolog miatt lehet, zavarban volt, kényelmetlenül érezte magát, nem volt tájékozott a témákban vagy nem érdekelte, nem jöttél be neki. Most hirtelen ennyi jutott eszembe.
2019. nov. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Hellmano ***** válasza:
0%
Mondjuk a legrosszabb eset, ha olyan sík hülye, hogy semmihez nem tud hozzászólni ezt, majd vedd észre a későbbi találkozókon azért. A jobbik eset, hogy meg volt illetődve vagy nem nagy dumás, fel kell oldódnia stb.
2019. nov. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok

Arra gondoltam, hogy meghívom egy sörre, jó ötlet? (Az alkohol oldja a gátlásokat)

2019. nov. 23. 20:49
 6/12 anonim ***** válasza:
73%
Sörre inkább a haverodat hívd meg. Inkább egy kávéra vagy üditőre.
2019. nov. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mert nem jössz be neki.
2019. nov. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
54%

Én nőként sajnos az első pár találkozón mindig kevesebbet beszélek, mert kell egy kis idő, hogy feloldódjak és kényelmesen érezzem magam. Van amikor ez gyorsabban vagy, de van mikor lassaban. Lehet az említett hölgy is hasonló helyzetben van.

Az tőle függ, hogy örülne-e a sörnek, én személyszerint szívesen fogadnám.

2019. nov. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Buta, mint egy marék föld.
2019. nov. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
47%
Az is lehet, hogy épp azért beszélt keveset, mert annyira tetszel neki, hogy zavarban volt.Én is ilyen vagyok, aki nem tetszik, ott nem jönnek elő a gátlásaim...Még pár randi, és feloldódik, ha ez a helyzet.
2019. nov. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!