Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » , , Macskás lány" meghódítása...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

, , Macskás lány" meghódítása milyen módon lehetséges szerintetek?

Figyelt kérdés

Néhány napja beszélgetek vele online és nagyon bejön nekem a lány. Bár nagyon szép, de állítása szerint sosem volt még pasija, nemigazán jár emberek közé, szabadidejében a macskáival szokott lenni és elég sokat beszél is róluk.

A komfort zónájából nagyon nehéz kimozdítani, próbáltam többféleképpen is, de nemigen volt áttörés. Én is zárkózott típus vagyok egyébként, ennyi közös pontunk van. Igazából a különcsége miatt is érdekes a csajszi, nem csak a külsőségek miatt próbálkozom.


Szerintetek milyen témákkal lenne érdemes felkelteni az érdeklődését? Jól teszem, ha a macskáiról kérdezgetem és ezen a vonalon próbálok áttörni?

Szerintetek egyáltalán érdemes e időt és energiát ölni ebbe vagy veszett ügy az egész?



2019. nov. 25. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:
21%
Nem veszett ügy, de ha rám hallgatsz akkor nem fényezed túlságosan az egóját, különben miután megnöveled egy picit az önbizalmát egyből ott fog hagyni.
2019. nov. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
22%

macskapörkölt, a pápa téren van egy iráni gyrosos, aki 300-400ér adja a pitát, mellette egy garázs ahol mackát vesznek pár ezer forintért.... :D

Nem lehet nem észrevenni az összefüggést

2019. nov. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg kell próbálni apró lépésekkel, finoman kimozdítani a kis szűk komfortzónájából (persze nem teljesen megváltoztatni kell!). De mivel te is zárkózott vagy, inkább egy közös komfortzónát kell kialakítani, közös programok, akár csak otthon. Én beszereznék macskákat is, amúgy is nagyon szeretem őket.
2019. nov. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3: Mit értesz az apró lépések alatt?
2019. nov. 26. 16:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Tanulj meg dorombolni.
2019. nov. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!