Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A mai világban illendő lesegít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai világban illendő lesegíteni egy nőről a kabátot és kihúzni neki a széket egy randin?

Figyelt kérdés
Vagy inkább nevetségessé tenném magam vele? (Huszonévesekről van szó.)

2019. nov. 25. 22:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az ajtót kinyitni viszont belefér, mert azt nemtől függetlenül udvariasság csinálni.
2019. nov. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
93%
Becarás hogy ez kérdés. A férfi kollégák is kinyitják nekem az ajtót ha együtt megyünk be valahova, ez alap. Sőt céges vacsorán a kabátomat is lesegítik. Te meg ezt komolyan megkérded olyan nővel kapcsolatban akitől ráadásul akarsz valamit ????
2019. nov. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
82%
Ha egyébként is ilyen vagy, akkor szuper. Ha randin csak előadod, mert "illik", az visszatetsző. Eddig csak olyan randiban volt részem, ahol srác nem ilyen volt, ettől olyan erőltetett volt az egész. Akkor inkább legyen olyan, amilyen egyébként is, üljön le ahogy szokott, stb, az sokkal vonzóbb szerintem. Szerencsére ilyenben is volt már részem, a párom sem ilyen illik-nem illik személyiségű. (Pl postán hosszú várakozásnál simán leül a földre, ha nincs szabad szék, stb.)
2019. nov. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
48%

Utoljára anyukám adta rám a kabit, néznék egy sort, hogy mit matat a hátam mögött, és miért fogja a kabátomat.


Rengeteg más módon lehet udvariasnak lenni, miért alakult ki ez az öltöztetős, azt nem tudom.

2019. nov. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Sunshinedoll ***** válasza:
Húzd ki és segítsd le :)
2019. nov. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"14" válaszolva

Ha egy blézert vagy kabátot pontosan rád szabnak és nem 5 mérettel nagyobb akkor nehéz felvenni, főleg egy másik ruhára. Ha a kabát háta nagyon karcsúsított akkor alig tudod felvenni magadra, ezért a férfi abban segít hogy egyszerre mindkét kezeddel belebújsz az ujjába és rád húzza. Egy minőségi bunda nem örül annak ha felvétel során megfeszíted, éppen ezért vigyáznak rá. Egy tréning felsőt viszont nem szokás feladni a másikra.

Remélem tudtam segíteni....

2019. dec. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!