Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hány randit várnátok mire úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány randit várnátok mire úgy gondolnátok, már jó lenne ha megtörténne az első csók?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki közelít a 38 életkorhoz. Én pedig 27 vagyok. Eddig még sosem randiztam 5 évnél idősebb pasival. De vmiért ezúttal kivételt tettem. Egy közös ismerős által ismerkedtünk meg, én 1,5 éve vagyok szingli lassacskán, ő pedig 3 éve. Túl vagyunk már 4 randin. Arcra puszi, átkarolás, ölelés, ezeken már túl vagyunk. Hozzátenném nagyon udvarias ami nagyon jó érzéssel tölt el, főleg mert még sosem találkoztam ilyen úriemberrel. Rám adja a kabátot, kinyitja a kocsi ajtót, megvárja míg beülök majd pedig becsukja, hazakísért, értem jön stb. Nagyon vonzó érdeklődő és tisztalelkű. A 3. randin ő esküvőre volt hivatalos és a buli részére elhívott. Eljött értem, majd bemutatott az ott jelenlévő rokonságnak, testvérének, barátainak ami sztem első pár randi után elég merész dolog. Vagy csak nekem az?! Mindenki nagyon aranyos, barátságos volt, és életemben sztem először éreztem azt hogy törődnek velem és ezek az emberek nem ítélkeznek hanem azonnal befogadnak. Arra gondoltam hogy talán csak félénk. A sok csalódás után pedig már én is az vagyok, vagy inkább óvatos. Azt tudom hogy nem szereti elsietni a dolgokat, ahogy én sem. És úgy gondolom hogyha nem tetszenék neki nem szerveznek újabb és újabb randit és nem várná. Kíváncsi vagyok mit gondoltok illetve hogy nálatok hányadik randin volt az első csók és hogyan történt meg. :) Szívesen fogadok jó tanácsot is.
2019. nov. 26. 13:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%
Sztem ha jól alakul, első randi végén mehet szájrapuszi, másodiknál csók is.
2019. nov. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha akarok belőle valamit, akkor az első végén szoktam. (Ez arra áll, ha beszélgettünk előtte/randit beszéltünk le)
2019. nov. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
49%
Változó, volt hogy az első randin, de volt hogy egy hónap múlva történt meg. Azért lassacskán már ideje lenni szerintem, főleg ilyen korban.
2019. nov. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%

(Szerintem a 38 éves már nem srác.)

Én a 2. randit tartom rá megfelelőnek, ha addig minden jól alakult és vonzódom hozzá.

2019. nov. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom számszerűsíteni, ezt érezni kell, hogy mikor van itt az ideje, nem egy kipipálandó pont egy listán.
2019. nov. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Még nem volt olyan kapcsolatom, ahol nem volt az első randin csók. A mostani barátnőmön az első talin kb. 10 perc után láttam hogy nyitna rá, 1 órán belül megcsókoltam, épp egy parkban ücsörögtünk.
2019. nov. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én kb. úgy a harmadik randira időzíteném, de természetesen megvárnám, hogy ő kezdeményezze a csókot. Ez tőle is függ.
2019. nov. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jelezz felé, hogy te már szeretnéd azt a csókot :) Jelenlegi barátnőm nekem az első randin erős jeleket küldött felém, hogy szeretné :) Pl. mentünk az utcán, véletlenül összeakadt a kezünk (véletlenül mi? :D ) megfogtuk egymás kezét, majd átkarolva mentünk, beültünk egy helyre, ott simogattuk egymás kezét... elmesélte, számára fontos a hajápolás, érintsem meg (hát persze megsimogattam a haját), elmesélte milyen arckrémet használ, ekkor megsimogattam az arcát... majd egy óvatlan pillanatban, amikor az utcán sétáltunk, valami tizedrangú dolgon hatalmasat nevetett, de pont úgy, hogy a karjaimba essen a nevetéstől. Mondanom sem kell itt volt a megfelelő alkalom az első csókhoz, amit nem utasított vissza :) Szóval láthatod, a nők is tudnak nagy játékosok lenni úgy tudják úgy csinálni, mintha a pasi akarta volna :DD

32/f

2019. nov. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nagyon nem akarok nyomulni se, de azért fogok kisebb jeleket adni, ha szeretném. :)
2019. nov. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
15:43-as válaszoló: annyira jó ízűt mosolyogtam a válaszodon. Mosolyt csalt a sztorid az arcomra. 🙂 A nők jól tudom mennyire nagy játékosok. 😅 De én annyira nagyon nem vagyok jártas a randikba. Az eddigi exeimnél már az első randin összejöttünk. És tudom hogy rosszul döntöttem, hiszen nem is ismertem, alig tudtam vmit róla. Ha jobban megismertem volna akkor nem jöttünk volna össze. És most vagyok úgy ezzel az egésszel az utolsó kapcsolatom óta hogy szeretném alaposan megismerni az illetőt, és jó lenne ha nem nekem kéne kezdeményezzek és nem az lenne hogy én szedtem fel. Nem tudom még hány randi kell ahhoz hogy rájöjjön nincs mitől tartania, nem fogom visszautasítani. Hiszen már volt egy pillanat amikor megfogta a kezemet és sétáltunk, de nem tartott sztem egy percig se. Találkozáskor és búcsúzáskor meg van az ölelés. Az arcra puszi szintén. Tervezzük mindig a kövi randit, de csak a hétvégén tudunk találkozni. Ami viszont zavar hogy nem kérte el a számomat, sokak szerint ez a mai világban már nem elsődleges. Most komolyan én kérjem el tőle? :/
2019. nov. 26. 16:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!