Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hány randit várnátok mire úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány randit várnátok mire úgy gondolnátok, már jó lenne ha megtörténne az első csók?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki közelít a 38 életkorhoz. Én pedig 27 vagyok. Eddig még sosem randiztam 5 évnél idősebb pasival. De vmiért ezúttal kivételt tettem. Egy közös ismerős által ismerkedtünk meg, én 1,5 éve vagyok szingli lassacskán, ő pedig 3 éve. Túl vagyunk már 4 randin. Arcra puszi, átkarolás, ölelés, ezeken már túl vagyunk. Hozzátenném nagyon udvarias ami nagyon jó érzéssel tölt el, főleg mert még sosem találkoztam ilyen úriemberrel. Rám adja a kabátot, kinyitja a kocsi ajtót, megvárja míg beülök majd pedig becsukja, hazakísért, értem jön stb. Nagyon vonzó érdeklődő és tisztalelkű. A 3. randin ő esküvőre volt hivatalos és a buli részére elhívott. Eljött értem, majd bemutatott az ott jelenlévő rokonságnak, testvérének, barátainak ami sztem első pár randi után elég merész dolog. Vagy csak nekem az?! Mindenki nagyon aranyos, barátságos volt, és életemben sztem először éreztem azt hogy törődnek velem és ezek az emberek nem ítélkeznek hanem azonnal befogadnak. Arra gondoltam hogy talán csak félénk. A sok csalódás után pedig már én is az vagyok, vagy inkább óvatos. Azt tudom hogy nem szereti elsietni a dolgokat, ahogy én sem. És úgy gondolom hogyha nem tetszenék neki nem szerveznek újabb és újabb randit és nem várná. Kíváncsi vagyok mit gondoltok illetve hogy nálatok hányadik randin volt az első csók és hogyan történt meg. :) Szívesen fogadok jó tanácsot is.
2019. nov. 26. 13:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem szeret telefonálni.
2019. nov. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
16:32-es válaszoló: lehetséges, ám viszont keveset van fent facen, messengeren csak amennyit muszáj, mert nem szereti. Valahogy még is csak el kell érni a másikat. Főleg ha pl 80 km választ el hétköznap egymástól.
2019. nov. 26. 17:09
 13/14 anonim ***** válasza:
Figyelj, lehet hogy ő az a típus, aki inkább lassú léptekben halad. Van ilyen. Nekem az előző es egyben első párkapcsolatom is ilyen volt. Kb. az 5. randin csókolt meg előszőr. Már nem vagyunk együtt egyébként azóta... Most a következőnél már picit lehet kezdeményezőbb leszek, erre írtam, hogy fogok tenni kisebb jeleket, hogy ha már szeretnék valamit. De csak finoman. Pl. Megsimítom az arcát vagy megfogom a kezét és a szemébe nézek, ha azt látom majd hogy szégyenlősebb és nem mer kezdeményezni.
2019. nov. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mi két hónapja vagyunk együtt a barátnőmmel, számot ugyan cseréltünk messengeren, hogy az első randin ne kerüljük el egymást, de még egyetlen egyszer sem hívtuk fel egymást mobilhálózaton :) Még sms-t se küldtünk egymásnak. Jó mondjuk viberen, facetime-on, azért néha beszélgetünk 1-1 órát.
2019. nov. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!