Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 3 hete hívogat a pasi, randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hete hívogat a pasi, randi meg sehol?

Figyelt kérdés
Már 3 hete beszélünk telefonon, minden nap hív, de még egyszer sem mondta, hogy találkozzunk? Nem tetszem neki, vagy mi? Ez most mit jelent?
2019. nov. 26. 22:37
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
A Zasszony még nem utazott el a rokonokhoz, üzleti útra, stb.
2019. nov. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Arra nem gondoltál, hogy te mondjad, vagy utalj rá, ha ennyire szeretnéd? Mi akadályoz meg ebben? Ja, a dogmatikus gondolkodás, hogy "azt úgy nem lehet, az úgy már nem érvényes"...?


Akkor meg is érdemled.



De persze nem kizárható amit az előző írt. Bár ott bónusz poén lenne, ha a "Zasszony"(?) is a szeretőjéhez lépne így le. Illene korunk felfogásához mindkét fél viselkedése - SAJNOS.

2019. nov. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ebben tévedsz edricus. Én simán ráírok a pasikra is társkeresőkön, de ez annyira tetszik, félek valójában nem is tetszem neki, csak azért beszél velem, mert én voltam csak aki válaszolt neki.
2019. nov. 26. 22:53
 4/9 anonim ***** válasza:

#3


Tehát akkor - ő jobban tetszik neked másoknál és EZÉRT nem utalsz a találkozásra vagy hívod el. F**k logic.


Kyle: "És ennek most így van értelme"?

2019. nov. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A kérdésre próbálj válaszolni, ha meg nem tudsz, akkor köszi az eddigieket.
2019. nov. 26. 23:00
 6/9 anonim ***** válasza:

#5


A kérdésedre annyit lehet max válaszolni, hogy "Igen, randi meg sehol", mivel tényleg nincs. Vagy most mit vársz...?

2019. nov. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Velem volt hasonló szitu, hívogatott és írogatott egy vadidegen pasi pár éve. Ennyire nem gyakran mint téged, de elég sokáig tartott a dolog. Egyszer felvetettem, hogy a városunkban lesz egy rendezvény és nem lenne-e kedve eljönni? Nem jött el, hiába vártam. Kamuzott. Aztán hát van egy elég határozott ismerősöm, átvette a mobilomat és mikor újra felhívott és elküldte őt a büdös francba. Azóta nem zaklat.
2019. nov. 27. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

És ki hány éves?


Lehet csak unalmában hívogat.

2019. nov. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Még csak egy jelölt vagy, várd ki a sorod. Kb. ez a helyzet.
2019. nov. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!