Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megéri a párkapcsolat így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri a párkapcsolat így?

Figyelt kérdés

Van egy személy az életemben, akivel elég közel állunk egymáshoz, de nem volt köztünk még semmi. Nagyon lassan alakult ki a bizalom és talán azt tudom mondani, szeretet. Sosem voltam még kapcsolatban illetve szerelmes sem, nem tudom, mit kéne éreznem, de azt tudom, hogy nem volt "mindent elsöprő, első látasra".


Azt tudom, hogy ha vele vagyok, önmagam lehetek, jól érzem magam, sokat nevetünk, megbízunk a másikban és ismerjük a másik minden dilijét. Szeretek hozzáérni, de nem szexuális jelleggel, az ő érintése is nagyon jól esik.

Sokat gondolok rá, gondolkozom rajta, tudom, mik a hibái, de tudom azt is, mik az erényei. Sosem volt rózsaszín köd.

Kicsit sajnálom, hogy nincs meg az a "kamasz-szerelem" érzés, ami totálisan kimaradt nekem. Nem tudom, érdemes e ezzel az emberrel többet terveznem.


20+ évesek vagyunk.


2019. nov. 30. 12:12
 1/6 anonim ***** válasza:
49%

Pontosan ugyanígy kezdtük a férjemmel, ugyanígy éreztünk. Nem volt szerelem. Nem volt fellángolás.


Ahogy megismertem, az emberi értékeibe szerettem bele, jóformán racionálisan éreztem, hogy miért előnyös egy olyan ember mellett lenni mint ő, miért jó társ és jó társaság. Nem voltam oda érte kifejezetten, csak úgy becsültem. A szerelem sokkal később jött, ahogy egyre több dolgot éltünk meg együtt és egyre többet voltunk együtt. Talán fél év is kellett neki, hogy ne csak azt érezzem, hogy szívesen találkozom vele, hanem azt is, hogy őt akarom és egy életre vele akarok lenni.

2019. nov. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Nekem sem volt elsöprő szerelem és szenvedély a férjem iránt. Egy nagy szerelmem és csalódás után ismertem meg őt, és értékelni tudtam, hogy ő jó ember, benne 100% -ig megbízhatok, amit azt hiszem, nem olyan sok férfiről mondana el a párja. Szóval szépen lassan szerettem bele és a szenvedély is később lassabban bontakozott ki. Kicsit nekem is hiányzott az a kezdeti erős fellángolás, ami az exeimmel megvolt előtte. Aztán viszont azokból sorra nem lett semmi. Szóval, ki tudja, mi mit jelent. Ez változó és minden kapcsolat más. Neked ke eldönteni és tudni, mi a jó.
2019. nov. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%

Számomra EZ a szerelem.

A többi az csak fellángolás, na az már nem hiányzik egyáltalán, mert sosem lett jó vége.

2019. nov. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkor most én leszek az ellenpélda. Lehet, hogy ezt nem szeretnéd hallani, de leírom.

Mi a férjemmel ugyanígy kezdtük. Nem az első volt ő nekem, hanem a második (de az első egy jellemtelen szarkupac volt, csak ugye nem ismertem fel a jeleket, 19 évesen ő volt az első barátom). Szóval egy csalódás után ismertem meg a férjemet, nem ismétlem, ugyanezeket éreztem én is, amit a kérdező, és utána még ketten leírtak. Lassan alakult, nem volt az a rózsaszín köd. Úgy voltam, vele élhető az élet, aranyos, figyelmes, nagyvonalú. Emellett okos, művelt, a szex is működött (figyelmes az ágyban, stb.stb.) Intellektuálisan is társ. El is járkáltunk, nyaraltunk, utaztunk, nagyvonalú volt mindig.

Nem ragozom, nálam bebaxott a nagy szerelem 2 év házasság után. Két év olyan házasság után, ahol a férjem nem punnyadt be pedig, ugyanazt a szintet hozta, ugyanúgy színes volt az életünk, stb. Mégis, jött a szerelem, és tarolt. Nem mentegetem magam, nyilván nyitott kellett, hogy legyek rá, ha így alakult.

Iszonyat érzelmi válságba kevertem magamat:(((( Egyik oldalon a férjem az összes jó tulajdonságával. Másikon a másik pasi, aki minden porcikámat imádta, ahol kémia volt, ahol nem is tudom, hát jött a rózsaszín köd is. Iszonyat volt a férjem elé állni, marcangolt a lelkiismeret. Éjjeleket bőgtem, mert a lelkiismeretre viszont nem lehet építeni (főleg, hogy gyerek sem volt, közös vagyon sem volt, csak válás, és szabad vagyok.) Igen, jogilag, de a lelkem csapdában.

2019. nov. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bocs, 4-es voltam, csak valamiért megszakadt.

Elváltunk, tíz éve vagyok a szerelmemmel. Kémia, tűz, stb, pedig van két gyerekünk is. Külföldön telepedtünk le, és minden jó tényleg, de nem kívánom senkinek az "árat", az a lelki marcangolást,amit éreztem.

És a lényeg, hogy ezt megspórolhattam volna. Nem lett volna szabad tűz nélkül elköteleződnöm a férjem mellett. És főleg nagy hiba volt belemennem azért, mert ő rendes, vele élhető az élet, és ő komolyan gondolja velem. Ez kellene, hogy az alap legyen, de ez önmagában, kémia nélkül édeskevés.

2019. nov. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Minek? Ő tud erről, hogy te ezt szövögeted? Mert nem úgy tűnik. Lehet, hogy esze ágában sincs ebbe belemenni. Ez egy barátság, millió másik ember van.
2019. nov. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!