Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehet manapság ismerkedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet manapság ismerkedni?

Figyelt kérdés

23 éves lány vagyok, de kicsit megijedtem, hogy mi van, ha nem fogok párt találni. Volt már 4 barátom, alapjában véve szépnek tartom magam, vékony vagyok és babaarcom van.

Idén fejezem be az egyetemet, olyan munkám lesz, ahol férfiak nagy valószínűséggel nem fognak dolgozni.

Bulizni sokat jártam az egyetemen, de második félévtől vége, mert gyakorlaton leszek és mellette még úgyis ott lesz a szakdolgozat meg az államvizsga, nem hiszem, hogy lenne időm kikapcsolódni annyira mellettük.

Tinderhez és egyéb randis applikációkhoz nincs kedvem, mert felületes beszélgetésekbe nem igazán szeretnék belemenni, illetve régen olyan tapasztalataim voltak, hogy kb egyből a szex témára tértek rá, nekem pedig ez nagyon nem jön be.

Régen facebookon nagyon sok fiú írogatott, most is van 1-2, de már annyira nem gyakori és nem is igazán jönnek be.

Egy picit talán válogatós is vagyok.

Tudom, hogy nem késtem el ennyi idősen még sehonnan, de mégis most valamiért ilyen gondolataim támadtak.

Másnak mi a véleménye?


2019. dec. 1. 18:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
De itt miért nem lehet ismerkedni? Nekem már vannak innen barátaim.
2019. dec. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
70%
Kedves kérdező, figyeld meg, hogy ott fog felbukkanni a nagy ő ahol abszolút nem számítasz rá, ha úgy tekintesz egy helyre, hogy ott van esély ismerkedni akkor csalódás fog érni. Csinálj mindent ugyanúgy mint eddig, tanulj, dolgozz, néha kapcsolódj ki, szakíts időt a hobbijaidnak, legyél önmagad és egyszer csak puff, valami történni fog. Vagy lehet már történt is :)
2019. dec. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
14%

Miért nem adod meg az esélyt itt?

Szintúgy idén fejezem be az egyetemet :D

23F

2019. dec. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
5%

Őszinte leszek, a helyedben nagyon rá állnék a pár keresésre, lányként ahogy írod 23 év körül még nagyon jó esélyeid vannak, de 25 felett már sokkal nehezebb lesz, a 30 ról nem is beszélve.

Csak baráti tanács.

2019. dec. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ennyi idős koromban nagykanállal faltam a férfiakat, nem sokkal később pedig komoly párkapcsolatom lett. Ha talpraesett vagy, szinte bárhol lehet ismerkedni.
2019. dec. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
7%

Ez egy rinya. És kissé nagyképűség.

Nem arról van szó, hogy még soha nem volt senkid

2019. dec. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Buliban nem jó ismerkedni, mert tele van önimádó pojácával, huszonéves apu pénzéből élő alkesszel, munkahely sem jó mert ha nem jön össze, bizony kínos lesz nap mint nap találkozni vele.

Járj el valami szabadidős tevékenységre. Túrázás, futónap, kézműves szakkör, szociális munka. Haverom például a szemétszedésen szokott rendszeresen becsajozni.

Minnél több emberrel beszélgetsz, annál nagyobb az esély hogy kifogsz egy értelmes arcot

2019. dec. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!