Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Enyhén bipoláris férfiként ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Enyhén bipoláris férfiként ne is akarjak komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Vannak mániás szakaszok az életemben, amikor nagyon fel vagyok dobva, és sok lány érdeklődését felkeltem. De aztán elég egy csalódás vagy rossz élmény és mély depresszióba esek. Gyakoribb amúgy a mániás szakasz nálam, de ha jön egy depresszív fázis, akkor mindennek vége. Ezért rövidek a kapcsolataim, mert én ilyenkor inkább kiszallok belőle.
2019. dec. 4. 16:12
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Szomorú élete lehet annak, aki ebben az undorító "jelenben" él az elméje helyett.

A jelenben vernek a szüleim, bántanak az iskolában és minden nap megaláznak.

Az elmémben viszont felépítettem egy másik, gyönyörű világot, ahol minden szép és ahol nem bánthat engem többé senki soha.

2021. márc. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!