Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Létezhet hogy egy nőnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet hogy egy nőnek a legtöbb korábbi kapcsolata negatívan problémasan végződött a pasi hibájából?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kiváncsi hogy egy nő kifoghat e sorban olyan pasikat hogy ő maradjon alul a végére.
2019. dec. 6. 14:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor ez a helyzet áll fenn, akkor érdemes magába néznie, mert ha sorozatosan egy fajta típust "vonz be", akkor ott a hozott mintával van a baj és azzal, hogy milyen férfiakat keres. Az sokkal ritkább eset, ha csak egyszerűen peches.
2019. dec. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
4-5 ilyen még a véletlen szerencsétlenség műve. Ennél több ilyen esetében veled is gond van.
2019. dec. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Nem, az ő hibája is. Valószínűleg ilyesmi, hogy ehhez a fajta férfitípushoz vonzódik, amelyik hajlamosabb a problémásságra, mert az a vonzó neki valamiért. Tudom, hogy ezt nehéz elhinnie, mert ő azt hiszi biztos milyen jól ismeri magát, de ez nem így van.
2019. dec. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én el tudom képzelni abban az esetben ha az első kapcsolat sérelmeit nem zárta le magában mielőtt új kapcsolatba kezdett
2019. dec. 6. 15:42
 5/8 anonim ***** válasza:
Kifoghat, de az ilyen mintázatok ellen tehet is. Ezzel azt akarom mondani, hogy ha valaki rendszeresen megszívja ugyanazon a módon vagy nagyon hasonlóan válogat bele, akkor érdemes magába néznie, mert ezek a "véletlenek" elkerülhetőek. Nem biztos, hogy defektes emiatt, de hogy valamit ugyanúgy csinál zsigerből és nem veszi észre, nem pusztán balszerencsés, az biztos.
2019. dec. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem az eddigi tapasztalataim az voltak, hogy ha egy nő a korábbi kapcsolatait úgy állította be, hogy mindenért a férfi volt a hibás, ott általában inkább az volt az érzésem egy idő után, hogy inkább fordítva lehetett. Ha már valaki csúnyákat mond a volt párjára, azt a nőt onnantól inkább elkerülöm és nem akarok tőle semmit. Érdekes módon eddig engem csak ilyen nők vertek át. Akik nem szidták az exeiket, azokkal normális párkapcsolatot tudtam kialakítani és ha szakítottunk is azt békességben tettük.
2019. dec. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

6osnak


Van benne igazság abban amit írsz.Én is fogtam már ki olyan nőt pl hogy az összes korábbi kapcsolatát rajtam akarta megbosszulni.Pokoli 5 hónap lett a vége

2019. dec. 6. 18:39
 8/8 anonim ***** válasza:

6-os vagyok.


Igen, ilyen velem is volt. Volt aki konkrétan közölte, hogy azért csinálta ezt velem, mert őt is átverték korábban. Erre megkérdeztem és ha én nem bántottalak téged, akkor miért én érdemeltem ezt? Erre választ nem tudott adni. Úgy hogy nálam fontos szűrő az, hogy ki hogyan beszél az exeiről.

2019. dec. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!