Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen mély sebet hordozhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen mély sebet hordozhat az a férfi, aki már ilyen fiatalon ennyire cinikus?

Figyelt kérdés
Van egy munkatársam,aki pár hónapja jött a céghez. 20-on éves, jóképű,intelligens,diplomái,nyelvvizsgája van, elit családban nőtt fel, megvan mindene. Tehát azt hinné az ember, h ha valakinek, neki lenne oka a boldogságra. Ehhez képest egyáltalán nem boldog, semmi sem érdekli, nem lelkesedik semmi iránt, mindenből viccet csinál, ironizál sőt néha már cinizmusba megy át. Szókimondó, nyers stílusa van, nem jópofizik senkivel, full lazán megmondja azt is,ami nem tetszik neki, simán beszól a feletteseinek. A stílusa miatt már rég ki kellett volna rúgni, az egyetlen ok,amiért ez nem történt meg, az az,hogy mindenkit messze felülmúlnak az értelmi képességei, és ezzel a hozzáállással is ő nyújtja az egyik legjobb teljesítményt. Látszólag sebezhetetlennek tűnik. Egyik kollégám szerint viszont(aki tanult pszichológiát) csak szimplán arról lehet szó,h valaki nagyon nagyon megsebezhette(valószínűleg egy lány), de az biztos,h aki így viselkedik,annak valójában egyetlen dologra lenne szüksége, mégpedig, hogy szeressék. Mit tanácsoltok,hogy fejtsem meg,mit hordoz magában?

2019. dec. 8. 09:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
62%
#4: az már nem jut el a pindurka agyadig, hogy több diplomája van és messze ő nyújtja a legjobb teljesítményt.
2019. dec. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
61%
A kérdező szerint nem lehet bunkó barom az, aki jóképű, és gazdag is. Nyilván hatalmas sebeket hordoz magában. Ha ronda lenne, és csóró akkor simán paraszt.
2019. dec. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

[link]


Utánaolvastam, és mindenhol csak a manipulációt, felületes bájt és társait írják a pszichopatákról, az ilyen emberek ultra sikeresek, és mindenkit benipulálnak,h kedveljék őket. Ez a srác viszont egyáltalán nem kelt jó benyomást senkiben, valami más személyiségzavara van, csak nem tudom, azt hogy hívják.

2019. dec. 8. 09:55
 14/17 anonim ***** válasza:
11-es. A kérdezőt nyilván az érdekli, hogy milyen jó munkaerő, nem az hogy jóképű, és gazdag. D
2019. dec. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
76%
Én is ilyen vagyok huszonévesen. Nem kell ehhez trauma, rohadtul szeretem az életem, csak az idióta nyomorult emberek ne jöjjenek a közelembe. Komolyan, hogy ne legyek cinikus, mikor valakk eléri azt a szintet, hogy az IT-seknek nyit ticketet, ha elromlott a kávéfőző? Csak azért, mert elektromos vagy mi? Tanultam én is pszichológián, mielőtt rájöttem, hogy gazdaságilag a fenekemet törölhetem ki vele és átjöttem inkább az informatikára, nem kell egyből lemenni freudba, hogy tuti a trauma miatt ilyen. Egyszerűen ilyen, valószínűleg azért, mert magasabb az IQ-ja, mint azoknak, akik körülveszik. És ha egy logikusan gondolkodó ember bekerül egy állatkertbe, ahol ráadásul nála ostobábbak ugráltatják, akkor ilyen lesz.
2019. dec. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem még simán egy önelégült tuskó, akinek megvan mindene, és már nem tud semminek örülni, vagy hálás lenni.
2019. dec. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
11 Persze, a kérdezőnek az excel-tudásranedvesedik a bugyija XD
2019. dec. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!