Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy zajlott az az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy zajlott az az első randi, ami alatt már eldöntöttétek, hogy ebből biztosan nem lesz folytatás?

Figyelt kérdés
2019. dec. 8. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem jött el, kib*** dagadt volt, egyetlen kérdésemre se tudott a "nemtudom"-on kivül válaszolni pedig nem a maghasadásról kértem esszét, alpári tájszólása volt, hercegkirálykisasszony volt, stb
2019. dec. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Külsőre vagy belsőre lényegesen más volt, mint a beszélgetések/képek alapján.

Illetve volt olyan, akit már ismertem máshonnan, és első randin nagyon csak a szexre ment (volna), de ez az erőszakos stílus nekem taszító.

2019. dec. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Alig lehetett érteni, amit mond a beszédhibája miatt, máshogy nézett ki mint a képen. De azért ő tett pár "kedves" megjegyzést a külsőmre. A randi vége felé meg akart győzni, hogy menjek el vele kocsikázni az erdőbe...

mondtam nem. Hát ő nem olyan, fel is háborodott. Utána még keresett, de mondtam neki, hogy nem.

Volt még egy gáz, ott a randiig sem jutottunk el, de az illető meg volt győződve, hogy én biztosan egy bizonyos kocsmában ülök és röhögök a barátaimmal (komolyan ilyet írt) és azelőtt várakozott órákat, majd üzeneteket kezdett küldözgetni, hogy mekkora szemét vagyok, jaj a nők ilyenek stb. Pedig nem volt megbeszélve, hogy lesz randi!

2019. dec. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen máshogy nézett ki, mint a képen.

Az egész randi alatt önmagát szidta vagy sajnálta.

Végig az exeiről beszélt.

Folyamatosan fogdosni próbált.

2019. dec. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Alacsonyabb és öregebb volt, az üzleti dolgaival akart felvágni, mondva csinált okkal próbált este 7-kor a már üres irodájába invitálni, és mint utólag kiderült, a felesége nem tudott róla, hogy elváltak volna.
2019. dec. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja, olyan is volt, hogy a randiig sem jutottunk el, mert a kedves és jofiu, miután közöltem vele, hogy első randin nem megyek a Balatonra és a szülei nyaralójába, jofiu mivoltatol és kedvessegetol megszabaditva magát hirtelen utolsó r!bancnak nevezett.
2019. dec. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem volt kémia.
2019. dec. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!