Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 25-30 körüli férfiak ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25-30 körüli férfiak ha komoly kapcsolatra lenne igényetek, elveszti az érdeklődéseteket egy lány ha már 2. vagy 3. randin belemegy a szexbe?

Figyelt kérdés

2019. dec. 14. 15:44
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
79%
Nem a szexmegvonástól lesz tartós egy kapcsolat. Mikor megismertem a Páromat, 25 éves voltam, ő meg 37. Mikor másodszor találkoztunk, akkor már az ágyban kötöttünk ki. Sőt, kb 1,5 hét után össze is költöztünk. Előtte nem is tudtunk egymás létezéséről. 8 éve vagyunk együtt.
2019. dec. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
73%
Kérdező, abszolút nem.
2019. dec. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
63%
Ezt a marhaságot is csak a nők találták ki.
2019. dec. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
34%
El.
2019. dec. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
41%

Igen el.


2. randin semmi keresnivalója a szexnek.

2019. dec. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Akkor miért veted fel?

A kérdésem arra vonatkozott, hogy srác felveti az együtt alvást 2-3 randin.

2019. dec. 14. 21:20
 17/21 anonim ***** válasza:
39%
Aki őszintél leírja, hogy neki nem jön be egy ilyen csaj, azt miért kell lepontozni?
2019. dec. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
58%

Attól függ mennyi idő telik el a randik közt, mert ha 1 hét alatt lezajlik ez a 3 randi, akkor elég korai, viszont ha a 3 randi alatt eltelik minimum 1 hónap akkor már azért oké.


Húzni amúgy felesleges vannak olyan csaj ismerőseim akik azt mondják ők 3 hónap után fekszenek le egy pasival, de mi van ha nem működik a szex? Nincs meg a kémia? Addigra a csaj meg belehabarodik a pasiba és azt mondja, na ennek csak a szexre kellettem, majd kell hozzá még fél év mire kiheveri/tovább tud lépni és egy emberre így elvesztegetett 9 hónapot az életéből, megéri?

Én max 1 hónapot várok a szex nagyon fontos a kapcsolatban bárki bármit mond, ha az nem működik hiába klappol minden más.

2019. dec. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

A párommal is felmerült az első randin, de objektív okokból csak a másodikon realizálódott... (akkor voltam "30 körüli") - 22 éve.

Viszont ha azt látom a másikon, hogy taktikázik - nos az biztosan elveszti az érdeklődésem.

2019. dec. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
54%
5 kapcsolatom volt, mindegyiknél már az első randin szexeltünk. Mindegyikből több éves kapcsolat lett, a legutolsó a férjem lett. Egy a fejemhez vágta szakításnál, hogy tudhatta volna, hogy mekkora ribi vagyok, mivel szexeltem vele rögtön, de szerintem csak a sértettség beszélt belőle. A legtöbb férfit nem zavarja ez.
2019. dec. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!