Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok mit szólnétok hozzá,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit szólnétok hozzá, vagy, hogy állnátok hozzá ha egy fiú (akivel nem rég kezdtetek járni) azt mondaná, hogy ő várni akar a szexel esküvőig?

Figyelt kérdés

Valahogy elcsábítanátok vagy értékelnétek, hogy neki nem csak a szexre kellete?


Kort és nemet írjatok!


2019. dec. 14. 20:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
A "nem csak a szexre kell", és a "csakazértse elégítelek ki, hogy majd csak eskövő után derüljön ki, hogy működik-e köztünk a szex" azért nem ugyanaz a dolog.
2019. dec. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
77%

Az #1-es jól írja. Két szélsőséget hasonlítasz össze, holott az átmenet a legegészségesebb.

Őszintén szólva én nem örülnék neki.

21L

2019. dec. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
29%

Nyugi, érvényesülne a kettős mérce.

Ha egy csaj nem akar szexet, akkor azt tiszteletben kell tartani.

Ha egy pasi nem akar szexet, akkor az töketlen meg impotens.

2019. dec. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
3-as nem mindegy meddig nem akar szexet az hogy az első hónapban nem akar egy dolog az ha évekig az egy másik. Én valószínűleg várnék kicsit hátha megjön az eszed próbálnám megbeszélni ész érvek mentén aztán ha nem jutunk közös nevezőre dobbantanék akkor is ha amúgy szeretlek. Én nem fogok mindent egy lapra feltenni és nem fogok évekig azért nem szexelni mert te bigott hívő vagy akinek nem használ az ész érv.
2019. dec. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Nem írtam, hogy hívő vagyok vagy, hogy bigott.

De azt sem, hogy fiú vagy lány vagyok!


Az a baj, hogy szerintem te egy akkora ribi vagy, hogy kb. 1-2 nap után lefekszel még azzal is akinem szinte a nevét se tudod. Így meg nyilván nem tudsz értelmes választ adni.

2019. dec. 14. 21:08
 6/17 anonim ***** válasza:
Azért azt díjaznám, ha ilyesmi dolgokat még az ismerkedés elején tisztázna velem, nem csak akkor, amikor már "járunk". Látom az értelmét a dolognak, ha valakit mondjuk mélyen hívő emberként ismerek meg, akkor tiszteletben tartom a hitét (még ha nem is feltétlenül értek vele egyet) és akár még benne is lennék, hogy várjunk házasságig, ha pont ő lenne az "életem párja" és a kezdetektől hangsúlyozta volna, hogy neki mennyire fontos ez a dolog, de ez a kérdésben leírt szituáció kicsit úgy hangzik, hogy hülyített egész ismerkedés alatt, szóba sem került a téma (vagy akár még titkolta is), már van köztünk valami és ekkor áll elő azzal a nem mellékes dologgal, hogy "jah amúgy én csak házasság után akarok szexelni".
2019. dec. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Ez azért nem első randis téma.

Szerintem.

2019. dec. 14. 21:11
 8/17 anonim ***** válasza:
75%

De, első randis téma, mert én pl. nem akarok férjhez menni. Akkor szex nélkül éljük le az életünket?


Sokkal könnyebb lenne a társkeresés, ha az ilyenek első randin tisztázva lennének.

2019. dec. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Azt gondolnám, hogy titkolnivalója van (méret, erekciós probléma, gyorstüzelő), hogy ezzel próbalna megkötni. Sajnos jó pár férfinek van ilyen problémája, szexuális élet jóformán nics csak ha a feleség el nem intézi magának, de azért nem akarnak egyedül élni. A
2019. dec. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

8.

Hát én azért nem azzal kezdeném az első randit, hogy: na akkor mikor akarsz szexelni.

De ki tudja, biztos van llyen is.


9.

Biztos van ilyen is.

De én most arra gondoltam, hogy előbb inkább meg akar ismerni és az énedet akarja szeretni és nem a szex miatt akar veled lenni.

Sok lánytól (és fiúktól) is hallottam már, hogy nem is ment már a kapcsolat csak szexelni jártak össze, de közben meg elment jó pár év és rengeteg lehetőség.

2019. dec. 14. 21:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!