Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok mit szólnétok hozzá,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit szólnétok hozzá, vagy, hogy állnátok hozzá ha egy fiú (akivel nem rég kezdtetek járni) azt mondaná, hogy ő várni akar a szexel esküvőig?

Figyelt kérdés

Valahogy elcsábítanátok vagy értékelnétek, hogy neki nem csak a szexre kellete?


Kort és nemet írjatok!


2019. dec. 14. 20:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ott a pasinál nagyon nagy gond lehet, gyanakszom arra is, hogy valószínű meleg, csak ugye az a fránya társadalom belekényszerítené egy házasságba.

Én nem mennék bele, ez olyan, mintha egy ruhát megvennél anélkül, hogy felpróbálnád.

A szex nagyon fontos, ha nincs egy kapcsolatban, vagy nem működik a kémia állandó frusztráció és veszekedés lesz, hiába nem csak a szexre kellettél neki, cseszheted, mert az érzelmeket is megöli.

Egyébként van egy kérdés itt amit nemrég tettek fel, egy házas pasiról van szó, aki úgy érezte szerelmes a kolléganőjébe, el is hagyta miatta a párját, majd kiderült, hogy a kolléganője iránt csak testi vonzódást érzett és ezt keverte a szerelemmel.

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__valas..


Szerintem ha összeházasodtok templomban is, azt kiderül, hogy a szex nem működik valamilyen formában elég ciki utána hamar elválni. Nem jobb ha kiderül előtte mi a szitu mindenféle kötelék nélkül? Ha csak a szexre ment az illető utána meg úgy is dobbant, és rengeteg felesleges időt és kellemetlen helyzetet megspóroltok magatoknak.

2019. dec. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Miért hiszed azt, hogy 2 ember annyira szereti egymást, hogy összeházasodnak és nem képesek a szex terén jól érezni magukat (egymást) ?
2019. dec. 14. 22:22
 13/17 anonim ***** válasza:
80%

"Hát én azért nem azzal kezdeném az első randit, hogy: na akkor mikor akarsz szexelni."


Pedig engem sok görcsöléstől megkímélne, mert én sem akarok jó darabig szexelni, de házasok sem leszünk. Tehát ha megmondaná, hogy esküvő, akkor látnánk azonnal, hogy nem illünk össze.

2019. dec. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
82%

Nos az írásod alapján eddig egy kapcsolatod se volt. Én vagyok a ribi az elejéről :) örülök hogy így kiismertél vicces volt olvasni de tény hogy én kezdtem.

Viszont semmilyen más értelmes magyarázatot nem tudok a házasság előtti szex tilalomra mint a vallásosságot.

Alapból nem attól lesz rossz vagy jó egy kapcsolat hogy szexelnek benne. De a szex mégis meghatározó. Mondok egy példát te a romantikus tipi tapi cuccot nyomnád a párod meg a neki csaplak a falnak szexre vágyik. Máris buktátok. Vagy túl hosszú vagy túl vastag vagy esetleg ő túl tág. Egyik esetben fájni fog a lánynak és az egész szex csak tojástánc lesz minden vadulás kizárva a másik esetben egyikőtök se fogja igazán érezni mi is zajlik éppen. Vagy hamar elsülsz esetleg akkor derül ki hogy nem merevedik rendesen esetleg nem tudsz elmenni mert annyira marok marcsához szoktál. Millió és egy dolog lehet ami miatt nem lesz jó mindegy mekkora a LOVE. Főleg hogy az elmulik idővel. Én nem lennék hajlandó éveket együtt lenni és együtt élni valakivel úgy hogy nincs semmi. Mert egy év után házasodni se fogok az tuti. Egyszerűen nincs értelme mert onnantól lakótársi és baráti a viszony és annyi idő kell hogy kiismerd a másikat. És nem azért gondolom így mert a szex lenne életem alfája és omegája. Sőt... De most nem ez a téma.

Egyszerűen a szex egy olyan része a kapcsolatnak ami (jó esetben) az érzelmekről szól amellett hogy (szintén jó esetben) természetes igény. Mitől érezzem magam kívánatosnak ha a saját párom nem mutat érdeklődést? Ha meg mutat miért is ne tehetnénk meg? Teljesen értelmetlen.

2019. dec. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
60%

És akkor az igény mennyiségéről nem is írtam. Nem mindegy hogy kB azonos az igényetek vagy egyikőtök heti 7x szeretné a másik 2-3x. Soha nem lesz az egyik kielégülve a másik meg mindig azt fogja érezni hogy meg kell felelnie. Aztán az is érdekes kérdés hogy a szex tiltott akkor amíg össze nem házasodtok addig mindenki magának intézi el? Szüzies csókok csattanhatnak olykor és ennyi? Mert minden más már sima kínzás ha a két ember (vagy legalább az egyik) vágyik a másikra és mégse lehet több mert... miért is?

Tudsz adni magyarázatot a miértre?

2019. dec. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

13.

Ne érts félre, nem az a bajom, hogy szerinted ezt meg kell beszélni, mert igen, erről is beszélni kell.

Csak nekem nem fér valahogy a képbe, hogy egy 1-2. randin ez legyen a téma.

2019. dec. 14. 22:50
 17/17 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem minden ilyen, kapcsolat esetén az én életemre is hosszú távon kiható, értékrendet érintő kérdéseket érdemes még a randira hívás előtt tisztázni, mert ez nem olyan dolog, amiben a legtöbben meg tudnának vagy akarnának egyezni, hanem vagy vevő rá a másik fél, vagy nem. Ha nem, akkor pedig feleslegesen kínlódnak randizgatással, mert úgysem lesz megegyezés, csak időhúzás és frusztráció. Ilyesmi témák pl:

-mindenképpen házasodni akarok, kifejezetten feleséget/férjet keresek

-szeretnék 36 gyereket, mindig is nagy családról álmodtam

-soha nem szeretnék egyetlen gyereket sem/ilyen-olyan okokból nem lehet

-jövő héten elutazom 6 hónapra

-amúgy egy másik országban élek, csak látogatóba jöttem haza 3 napra

-x vallásom van és fontos számomra, hogy a párom is x vallású legyen

-nem szexelek házasságig

-nyitott kapcsolatot szeretnék

-szeretőnek kellesz, mert már házas vagyok

-gyereke(i)m van(nak)

-még nem váltam el hivatalosan a feleségemtől/férjemtől

-elváltam, de még együtt élünk

-súlyos beteg vagyok, állandó ápolást igénylek

2019. dec. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!