Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megismertem egy nagyon kedves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy nagyon kedves srácot. Amolyan kenyérre lehet kenni típus. Viszont a barátaim leszólnak érte, hogy milyen nyámnyila pasival kezdtem. Ti mit szólnátok erre?

Figyelt kérdés

Megmondom őszintén, még nem hozott össze a sors ilyen sráccal. Figyelmes, kedves és önzetlen.

A barátaim leszólták, hogy kocka és hogy milyen meleg az egész lénye. Nekem rosszul esett. Olyan kínos az egész, nem volt erre példa még, nem is értem.


2019. dec. 15. 22:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Baratnomnek sem tetszett soha az en pasim, de nekem sem az o valasztottjai. :D mit szolok? Leszarom? Osszeveszni pasin mi soha nem fogunk legalab. ;)
2019. dec. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, hogy így kifejtettétek, amit gondoltok!
2019. dec. 15. 23:51
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha el tudod vele képzelni hogy hosszútávon együtt legyetek, akkor hallgattasd el a rossznyelveket! Mondd, hogy a kapcsolatod nem téma. Pont.

De amúgy fura, azt mondod az ismerőseid azokat mondták rá, hogy nyámnyila, kocka, meleg. Ez a 3 mind mást jelent. Homokos, nyámnyila gamer? Fura. Majd jobban megismerik, és akkor hátha jobb véleménnyel lesznek.

2019. dec. 16. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne másnak, hanem magadnak felelj meg. Ha neked tetszik, és neki is megvan az összhang feléd, akkor nincs gond.
2019. dec. 16. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
Ki fogod dobni. Egyrészt mert a barátnőid véleménye fontosabb, másrészt mert a kedves férfiak számotokra unalmasak.
2019. dec. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
36%
Tipikus mai csordaszellemű nő vagy, akinek a legjobb pasi kell, akire a barátnők is igennel szavaznak. Vicc, hogy még mindig az ilyen nőtípus van túlsúlyban.
2019. dec. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Azert ne hurrogjatok már le a baratiot,lehet azok olyat latnak elore amit ő még nem.
2019. dec. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

#16-os válaszoló.


Nem ismersz, szóval ez baromság.

Vagy te pedig tipikus nőutáló vagy? Mert általánosítás az megy.

2019. dec. 16. 14:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!