Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehet kedves, normális,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet kedves, normális, csendes, nyugodt természetű lányokat megismerni, akik nagyjából az én korosztályomba esnek? Én 22/F

Figyelt kérdés
Biztos vannak csak nehezen találom meg őket :)
2010. júl. 20. 13:40
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
vannak ilyen pasik nyugi :)
2010. júl. 20. 13:46
 12/34 anonim ***** válasza:
az a baj sok lánynál éreztem már, hogy bármit megadnék neki, mindennap vele ébrednék, és minden kis hibájával együtt szeretném, szeretnéma hiákat is benne, mert úgy szerettem meg. aztán végül "nem fog menni bocs" vagy kiderül hogy össze vissza kamuzik...
2010. júl. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
az a legrosszabb, úgy látom neked volt részed egy ilyenben ?
2010. júl. 20. 13:50
 14/34 anonim ***** válasza:

Járj olyan helyekre ahol találkozhatsz velük: egyetemek körüli kávézókban, könyvtárban, de néha még a vonaton- buszon is kilehet fogni - egyszerűen csak ülj mellé, nézd mit olvas, kérdezz rá...Én ilyen kedves, normális, csendes, komoly lány vagyok, velem ilyen helyeket lehet találkozni:)

21 l

2010. júl. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
akkor beülök az egyik egyetem melletti kis kávézóba hátha ott talállak :)
2010. júl. 20. 13:54
 16/34 A kérdező kommentje:
mondjuk nem járok sűrűn egyetemek közelében, de amúgy tényleg, az ilyen helyeken könnyebb ismerkedni, mint mondjuk egy discoban.
2010. júl. 20. 13:56
 17/34 anonim ***** válasza:
Az is eléggé nehezíti a dolgot szerintem hogy akárki akármennyire tagadja mi lányok azért valóban szeretjük a rossz fiúkat. és nekünk is kell idő hogy ráébredjünk arra hogy velük nincs jövőnk.
2010. júl. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok és egyáltalán nem igaz hogy nem mozdulok ki otthonról.
2010. júl. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem discoban, kocsmában... Járj kávézókba, könyvtárakba, esetleg kutyasétáltatás, parkba kiülsz olvasni stb.
2010. júl. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:

Az egyik kommentelőnek üzenem épp nemrég olvastam, sose szabad egy lánynak éreztetni, hogy bármit megadnál érte és nem szabad felvállalnod az érzéseidet iránta. Ezt nem szeretik. Ezzel csak eltaszítod a lányokat. Ez egy cikkben volt, hogy milyen hibákat követnek el a férfiak a nőkkel az ismerkedéskor. És mindig kiszámíthatatlannak kell lenni. Ez vonzza a csajokat.

Ez a buszon vonaton ismerkedés sem biztos hogy jó, csak akkor megy ha van mellette szabad hely. Általában egy szép vonzó lány mellett nincs üres hely. :D

Szerintem próbálkozz a neten. Én is ott ismerkedtem meg egy ilyen lánnyal. Bár még eléggé kétes hogy lesz-e belőle valami. Esetleg parkokban sétálva. Az nyugodt hely. :)

2010. júl. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!