Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehet kedves, normális,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet kedves, normális, csendes, nyugodt természetű lányokat megismerni, akik nagyjából az én korosztályomba esnek? Én 22/F

Figyelt kérdés
Biztos vannak csak nehezen találom meg őket :)
2010. júl. 20. 13:40
1 2 3 4
 21/34 anonim válasza:

Én kb ilyen lány vagyok és nem nagyon mozdulok ki tényleg csak néha és nem bulizok! Na jó nem mindig vagyok nyugodta de ezzel mindenki így van :).

18/lány

2010. júl. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 a piccie Barbíííííí válasza:
nah ez a leirás, h milyen lányt keresel ez pont illik rám!!! csak nem neked való vok...15/L
2010. júl. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:
ha egy pár évvel lennél idősebb.... :)
2010. júl. 22. 09:50
 24/34 anonim ***** válasza:
Én megismertem pont egy ilyen lányt. de a randi végén jött a "maradjunk barátok" duma.. mert ő inkább a gengsztetes pasikra bukik, szerintem tökre nem illenének a lányhoz.
2010. júl. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

10:06-os

én is azt hiszem h hasonló lehetek mint az a lány akiről írtál. Én is úgy gondoltam hogy a gengszteres pasikat szeretem, de már rá jöttem hogy nem biztos h ez így van. Először izgalmasnak tűnik a dolog de hosszú távon nem működik a kapcsolat.Legalább is ez a tapasztalatom.

2010. júl. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

xD én is a rossz fiúkra buktam xD de a 2. után rájöttem h lehet h nem is :D

am ja csendes rendes kedves szép lányokat símán találhatsz könyvtárba is :D

és discoba is ha a barátnőink elrángatnak oda ak símán találkozhatsz velünk xD de ez ritka eset :D

17/L

2010. júl. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:
discoba annyira nem jellemző, hogy lennének, legalábbis én még nem tapasztaltam. Könyvtárba meg nem járok, de lehet ezek után érdemes lesz :)
2010. júl. 22. 10:42
 28/34 A kérdező kommentje:

10:06-os


én nem vagyok egy gengszteres pasi :)


amúgy hol laksz? én hajdú-bihar

2010. júl. 22. 10:44
 29/34 anonim ***** válasza:

Én ilyen vagyok, de mégsem volt soha barátom :D

Ez amúgy érdekes, mert itt csomóan mondják, hogy ilyen lányt keresnek, mégsem az ilyen lányok a népszerűek a pasik körében, hanem a kis p*csa ribik.

Nah, akkor hogy is van ez?

2010. júl. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
nekem egy rendes normális lány kell, nem az ilyen discosp_csák. Én se jövök be nekik, ők se nekem.
2010. júl. 22. 11:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!