Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Badoon milyen időközönként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Badoon milyen időközönként lehet üzenetet küldeni ha nem fizettél rá elő?

Figyelt kérdés
2019. dec. 22. 13:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Ha előfizettél, akkor se írhatsz bárkinek, csak annak aki megnézte az adatlapodat..
2019. dec. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bárkinek küldhetsz, aki lájkolt.
2019. dec. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Aki nem likeolt annak is tudok küldeni, de most több mint 24 órája már nen
2019. dec. 22. 17:06
 4/9 anonim ***** válasza:
Maximum 10 embernek tudsz küldeni egyszerre. Utána el kell telnie majdnem 1 teljes napnak, hogy ismét tudj küldeni.
2019. dec. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jaah annyi kimaradt, hogy csak igazolt profillal tudsz 10 embernek. Ha nincs fotóval igazolva a profilod, akkor csak 5 embernek tudsz írni.
2019. dec. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Aki nem likeolt annak is tudok küldeni, de most több mint 24 órája már nen"


Nem mindenkinek. Van akire csak premium előfizetőként tudsz írni, van akire meg csak akkor, ha kreditre előfizettél.


Többi az viszont úgy van ahogy a korábbi hozzászólásomban leírtam. Valószínű felhasználtad a csevegési limitet, azért nem tudsz még írni senkinek. De azt ki is írja a badoo, ha így van.

2019. dec. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Azt írja hogy: Nem bírod a várakozást? Semmi gond! 200 kreditért akár már most írhatsz neki!

És ennek már 48 órája. Előtte tudtam írni bizonyos embereknek, mostmár senkinek mert mindig ezt írja ki

2019. dec. 22. 22:12
 8/9 A kérdező kommentje:
Most próbálgattam sokat és bizonyos embereknek enged írni.. de nagyon kevésnek, mitől függ, hogy kire írhatok rá prémium nélkül?
2019. dec. 22. 22:16
 9/9 anonim ***** válasza:

"Azt írja hogy: Nem bírod a várakozást? Semmi gond! 200 kreditért akár már most írhatsz neki!


És ennek már 48 órája. Előtte tudtam írni bizonyos embereknek, mostmár senkinek mert mindig ezt írja ki"


Ő rá csak kredittel tudsz írni sajnos. Kredit nélkül nem. :(


"Most próbálgattam sokat és bizonyos embereknek enged írni.. de nagyon kevésnek, mitől függ, hogy kire írhatok rá prémium nélkül?"


Premium nélkül nem tudsz írni frissen regisztrált tagokra, illetve olyanokra akiknek meg van telve a postaládája vagy rengetegen írnak. Kredit is valami ilyesmitől függhet, bár arra még nem jöttem rá.


A badoo elég drága ami az előfizetést illeti, és attól, hogy előfizetsz premiumra vagy kreditre, nincs rá garancia, hogy akár el is olvassák az üzenetedet :(


Én nem fizetek elő, nem ér annyit. Akikre ingyen tudok írni, azokra írok.

2019. dec. 23. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!