Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Több napos beszélgetés után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több napos beszélgetés után eltűnés. Miért csinálják a pasik?

Figyelt kérdés
Tinderen többször belefutok olyanba, hogy elindul a beszélgetés, több napig egész napok írogatással telnek, majd hirtelen eltűnik a pasi. Se indok, semmi. Pedig előző nap nagyon is érdeklődő volt. Sose én kerestem.
2019. dec. 23. 20:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kell indok hozzá.

A Tinderen nem létezik erkölcs, illem, vagy empátia.

2019. dec. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem chatbotok ezek véletlenül? (fogyasztásnövelés)
2019. dec. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Komoly, hogy ez a tinder baromság még megy? Lépj már ki a való életbe, az is lehet, hogy egy 12 éves írogat neked vagy egy csaj.
2019. dec. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Mert te nem kerested... miért várod el hogy csak ő írjon rád királykisasszony?
2019. dec. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Átvettünk erre egy szép amerikai kifejezést: ghosting. Keress rá, rengeten foglalkoznak a jelenséggel.
2019. dec. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!