Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan ajánlja fel a nő az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ajánlja fel a nő az első randin, hogy fizeti a sajat fogyasztását?

Figyelt kérdés

Találkozom egy sráccal, akivel pár napja már beszélünk, és elhívott egy randira. Szeretném ha férfinek is érezné magát, mivel ő hívott el, valamint ez egyfajta protokoll is, hagynám hogy fizessen (nem is lesz egy óriási összeg), hiszen alapvetően a tradíciók híve vagyok, viszont azt sem szeretném, hogy rosszul vegye ki magát a dolog.

Szeretném legalább azt a gesztust megtenni felé, hogy felajánlom, hogy kifizetem a számla rám eső részét.

Azt szeretném kérdezni, hogy ezt hogyan a legmegfelelőbb felajánlani? A "fizetem a rám eső részt" olyan erőszakosnak hangzik szerintem. Van erre valami jó taktika?

Köszönöm szépen! :)



2019. dec. 27. 21:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%

Elsőn sehogy!


Utána lassan elővezetheted, és manapság a sok csicska engedni is fogja. FÉRFI soha!

2019. dec. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
15%
Nekem többször jött oda a pulthoz és mondta, hogy a saját részét állja. Második randin is, a 3. on ha nagyon erősködtem akkor megengedte, hogy én fizessem az ő részét is, de csak ha legközelebb visszahív. Értelmes nő mindig felez. Aki nem, az haszonleső.
2019. dec. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
Előveszed a tárcád fizetéskor és vagy azt mondja, hogy tedd csak el, meghiv, vagy nem és akkor fizeted a részed.
2019. dec. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Az a kiralysag, ha csaj fizet, bocsi otthonhagytam penztarcamat, tudod tele van zsetonnal, ezert este elszoktam zarni pancelszekrenybe, ezt a dumat beveszik kajakra.
2019. dec. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
3-as ez jó tipp, köszönöm szépen!
2019. dec. 27. 22:07
 6/13 anonim ***** válasza:
27%
A #3-as válaszoló az egyetlen értelmes eddig. Így kell csinálni!
2019. dec. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
És a 4-es az smafu?
2019. dec. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
14%
Sztem is a #4 a karaj.
2019. dec. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
80%

Én is mindig automatikusan veszem a tárcámat. Ha azt mondja tegyem csak el meghív megköszönöm, ha meg nem, akkor fizetem a részem, bár erre még nem volt példa. De ha megtörtént volna, se vont volna le a randiból, ha az egyébként jól sikerült. Bár én nem is szeretek első randira kávézónál/fagyizónál komolyabb helyre menni

25N

2019. dec. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Első randin soha nem ajánlok fel ilyesmit, és soha nem is várták el. Aki meghív valamire az azt is jelenti, hogy rám szánta, tehát bejövök neki, különben minek fizetgetne egy kajálást.

Egy kólára meghívástól meg nem fog legatyásodni.

Üzlettársamnál sem felezgetünk. Nem vagyunk piti bunkók. Felváltva hívjuk meg egymást, nemhogy egy randin.

Aki már itt sóher, az minek hívott el?

Második, harmadik randin lehet ezt a fizetést meghívást előhozni, elvégre ne etessen már a saját kontójáta.

2019. dec. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!