Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan ajánlja fel a nő az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ajánlja fel a nő az első randin, hogy fizeti a sajat fogyasztását?

Figyelt kérdés

Találkozom egy sráccal, akivel pár napja már beszélünk, és elhívott egy randira. Szeretném ha férfinek is érezné magát, mivel ő hívott el, valamint ez egyfajta protokoll is, hagynám hogy fizessen (nem is lesz egy óriási összeg), hiszen alapvetően a tradíciók híve vagyok, viszont azt sem szeretném, hogy rosszul vegye ki magát a dolog.

Szeretném legalább azt a gesztust megtenni felé, hogy felajánlom, hogy kifizetem a számla rám eső részét.

Azt szeretném kérdezni, hogy ezt hogyan a legmegfelelőbb felajánlani? A "fizetem a rám eső részt" olyan erőszakosnak hangzik szerintem. Van erre valami jó taktika?

Köszönöm szépen! :)



2019. dec. 27. 21:38
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Nekem is az esne jól ha ő fizetne, elvégre ez sokat elárul egy első randin. Biztos is vagyok benne, hogy így lesz, mert a beszélgetéseink alapján egy úriember. Csak magát a gesztust szerettem volna megtenni felé.

Köszönöm a válaszokat!

2019. dec. 27. 23:07
 12/13 anonim ***** válasza:
0%

Aki meghív valamire az azt is jelenti, hogy rám szánta, tehát bejövök neki


Nettó butaság, volt vagy 4 ilyen randim, nagyon nem jött be a nő, mikor megláttam, de nem a akartam bunkó lenni és szeretek kedves lenni és beszélgetni, ismerkedni-akár baráti alapon nőkkel, így meghívtam. Aztán viszlát, lehetünk barátok. Szóval nagyon mellélőttél.

2019. dec. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

12#

Nem olvastad el figyelmesen! Írtam hogy kajálást! Gondolom te sem hívogatsz meg neked nem bejövő nőket egy vacsorára, ha igen, akkor te vagy az aki itt picsogsz, hogy minden nő lehúz. Jó hülye vagy ha te ezt hagyod. Én speziel el sem fogadok vacsit ha nem jön be a randipartnerem, max. egy kólát, de ezt írtam is.

Előbb értelmezz egy írást, aztán válaszolj.

2019. dec. 28. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!