Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Ti mit szeretnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti mit szeretnétek látni egy lány tinderén?

Figyelt kérdés

Mik azok a képek amik beleférnek még? Bio-t szoktátok olvasni? Mi lenne az a “profil” amit jobbra húznátok ha kapcsolatot szeretnétek?

Köszi a válaszokat

19/L



2019. dec. 28. 19:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%
Egyszerű, nem instagram képeket és értelmes leírást az érdeklődési köreiről. :)
2019. dec. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
55%
Egy jó csajt. A tinder csak húspiac, nem számít rajta semmi más csak az, hogy jól nézz ki
2019. dec. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
#2 de ha kapcsolatot akarsz, akkor is csak annyi a lényeg hogy cici, popsi kint legyen és jól nézzen ki?
2019. dec. 28. 19:25
 4/15 anonim ***** válasza:
31%
Kapcsolatot nem tinderen keres az ember
2019. dec. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
#4 köszönöm mindent megmondó válaszoló, mégis elég sokan vannak fent akik kapcsolatot keresnek. Más társkereső már nem él, akik fb-n vagy instán bombáznak, azokkal beszélni sem érdemes. Buliba szórakozni járok.. Akkor mégis hol kellene ismerkedni?
2019. dec. 28. 19:31
 6/15 anonim ***** válasza:
99%

"fiú" nem vagyok már a magam 32 évével, de nekem taszító a: Rengeteg nyaralós kép, iphone-al tükörben csípőficammal csücsörítős kép, kutyát nyalogató kép, biztonsági öves "jajjdetravelervagyok" kép.

Amit szeretnék látni: visszafogottabb nő egy pohár teával, mosolygó nő, ilyesmik.

A profiljában jó lenne ha leírná kit keres címszavakban (pl komoly kapcsolatot keres és nem 2 hét után derül ki, hogy harmadikat akar a párja mellé)

Pár dolgot, amiből beszélgetést lehet indítani (hobbi, egy kérdés a látogatóid felé, ilyesmik), hogy ne csak a "sziamizu" jusson eszembe róla.

2019. dec. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Gymnospermatophyta ***** válasza:
75%

Nem feltétlen igaz az, hogy akik FB-n írnak, velük beszélni sem érdemes. Írom ezt azért, mert nálam is tervben van így próbálkozni a jövőben. Na nem mindenkinél, csak aki megfog a képei alapján, illetve az oldalkedveléseiből látszik, hogy szimpatikus vagy van valami közös.


Ami a tinder részét illeti, kb. az vonatkozik rá, amit az előbb írtam FB-re. Normális képek legyenek kinn. Valamennyi dekoltázs még oké, de a csöcs/seggkitolós, csücsörítős stb. képek instant elijesztenének. A külföldi nyaralós, feltűnően drága helyen készült képek sem hiszem, hogy mindig előnyösek. Ezek azt sugallnák nekem, hogy talán elvárod a drágább dolgokat (ami nem biztos, hogy így van, de magában hordozhatja az ilyen kép azt, hogy elijeszt ). Szvsz amit én néznék... azok a képek, a külső (tetszik-e külsőre), a magasság, a kor és a leírás ha van... (van-e valami közös, milyennek tűnik a személyisége az írása alapján stb.)


Ha három szóval kellene jellemezni, akkor talán azt mondanám: a külső, a belső és a stílus, amiket úgy néznék. De szerintem ezzel nagyon sokan vannak így. :)

2019. dec. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
88%

Ne sablon legyen. Azaz érdeklődési körök egy angol szóval, suli moziakszóval és emoik. Életkor lehetőleg ne ez a 19y vagy mi szokott lenni.

Képek: egy egyszerű az arcodról, teljes alakos, és lehetőleg ne selfie legyen és idiótan pózolva. 3 kép bőven elég, Filter nélkül.

A bemutatkozásod figyelem felkeltő lehetne, de rövid és tömör, 2 max 3 mondat. az jöjjön le, van benned valami, amiért érdemes jobbra húzni. A profilkep pedig ne a magamutogatast tükrözze.


Ez ilyesmi profil nálam azt a benyomást kelti, nem csak alkalmi partnert keresel akár.

F22

2019. dec. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon tetszenek az olyan képek, ahol amolyan randiszituáción látni a lányt. Tehát pl egy csinos ruhában bepózolva, vagy egy éttermi ételes-italos asztalnál ülős kép. Kedves fogvillantós természetes mosollyal.


Nyilván az ilyen képek nem randin készülnek, hanem családi eseményen pl, vagy barátok társaságában. Csak egyedül látszol rajta, olyannak, mint ahogy a randipartner is láthatna.


Túl sokat mutató és pucsítós képek ugyan felkeltik a férfiak érdeklődését, enyémet tutira. De ez egyértelmű felhívás arra, hogy nem komoly kapcsolatot keres a lány.


Kellemes hangulatúak még a hobbis és állatos képek is.


Tinder:

Képeket nagyon ritkán nézem, mivel első körben úgyis a lány választ. Most azért, mert 100-ból egy lány jobbra húz engem, akik közül is csak minden 5. jön be nekem, nem fogok azzal vesződni, hogy válasszak. 500 lányból egyre tudok ráírni.

Szóval mindenkit szívezek. Aztán a második körben majd én döntöm el a matchek közül, hogy végül kire fogok ráírni 🙂


Ekkor bizony már jól jön a bio is a lány részéről. Úgy érdemes kitöltened szerintem, hogy adj tippet a fiúnak, hogy mivel kezdje a beszélgetést. De azért a kreativitásnak is hagyj teret!

Igazándiból bármilyen témafelvetés jó lehet, amit idegennel megbeszélnél egy első alkalommal, amire nem csak pár szóval vagy egy emojival válaszolsz. Tipikus dolgok... munka, tanulás, család, hobbi stbstb. Minden beszélgetés ezekből indul.


Nehéz témákat kerülni kell. Pénz, vallás, származás, politika, név eredete, és társaik.


Jó amúgy ha jobb minőségű a kép. De az ilyen szoftveres elmosódást és béna effekteket kerülni kellene. Természetes hatás a jobb. Telefonos szerkesztésnél én a snapseedet használom. Könnyű használni, és könnyen lehet javítani a valósághűségen és a minőségen egyszerre. Persze ki kell tapasztalni, de az ember úgyis mehkérdezi az ismerőseit, hogy szerinte melyik kép lenne a legérdemesebb erre.


Sokaknak vannak művészi képeik... mármint művészien proli és ocsmány, kreatív, alkoholmámoros, pizzás, miegymás, mert ők ezzel ki akarják zárni a nem hozzájuk illőket. Nyilván nem gond ha jelzed, hogy te különleges vagy, és bizony különleges ember kell hozzád. Ez kizár egy rakat embert, de ugye csak olyanokat, akik amúgy is kiesnének előbb-utóbb.


Ilyen fontos különlegesség pl a dohányzás, amit jó jelezni bioban. Én nem jönnék össze dohányossal, szóval örülök, ha ez kiderül már képről vagy bioból. Ez nem az a nehéz téma, amit el kell hallgatni, hanem pont olyan, amit ki kell mondani. Vannak még ilyenek, de most nem tudok felvetni ilyet. Jaa, hát azt is érdemes jelezni, hogy ha komoly kapcsolatot szeretnél. Szóval ezek hasznos infók tudnak lenni.


27f

2020. jan. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Pont most januárban gondoltam elkezdeni a Tindert :D Ismerősökkel már tindereztünk közösen, ez alapján én a következőket húznám jobbra:


Kép: természetes hatású fotó, természetes beállás, a legjobb ha spontán fotó valamilyen hobbi, esemény közben készítve. A széteffektezett, szétszerkesztett, nagyon beállított, macskásfilteres stb fotó taszít. Látsszon az arca es az alakja is, hogy kb a magassag, testalkat, öltözködési stílus kiderüljön.


Leírás: jó helyesírás (igen, sajnos ez nem alap sokaknak), HUMOR, egyediseg, (nem a winelover/traveladdict séma) magáról meséljen és ne az elvárásait sorolja, legyen pár pont amire alapozva elkezdhető egy beszélgetés.


23/F

2020. jan. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!