Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Ti mit szeretnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti mit szeretnétek látni egy lány tinderén?

Figyelt kérdés

Mik azok a képek amik beleférnek még? Bio-t szoktátok olvasni? Mi lenne az a “profil” amit jobbra húznátok ha kapcsolatot szeretnétek?

Köszi a válaszokat

19/L



2019. dec. 28. 19:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én teljesen egyetértek a # 6. válaszolóval, lehet, hogy a korral is jár mert 32 leszek az idén.


Olyan képek férnek bele ami nem magamutogatós(mély dekoltázs, tükörben pucsítás kizáró ok).


Ne legyen tükörszelfi aminek a lényege, hogy beleharaptak az almába a telefonján.

A profi studió fotókat sem huzigálom jobbra. (mivel én sem vagyok modell így nem paszolunk össze.


Szoktam olvasni a leírást igen, alap infókat szeretnék megtudni belőle, pl magasság, dohányzás, hobbi, kikapcsolódási tevékenység stb,



A nagy számok törvénye alapján, ha 100 profilból találok 10-t amit jobbra húzok akkor abból 0 az egyezés :)

2020. jan. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 moozygoo ***** válasza:

Szia!

Én az olyan lányokat kedvelem, akiknek nincs kint mindenük.

A popsi/mell mutogatós lányok valahogy nem keltenek olyan érzést hogy képesek lennének többre is mint sexre.

Ne legyen szétfilterezve,és látszódjon legalább az arca, ha már én is megmutatom magam, de az előny ha egész testes kép is van, mert akkor látszódik az alakja. De persze itt is ruhás képre gondolok, nem bikiniben tükör előtt pózolósra:D

A biot olvasgattam.

Jó ha ír magáról a lány, az se baj ha csak valami humoros dolog van kiírva, csak olyan ne legyen hogy "nem sexpartnert keresek/ne sziamizuval kezdj/csak komoly kapcsolat érdekel/légy okos, jóképű, egyedi/stb.

2020. jan. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

csöcst

és legyena bioban anál

2020. jan. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
28%

"Jó amúgy ha jobb minőségű a kép. "

:))

Ja, ne csak úgy sima olcsó okostelefon kamerával legyen ám. Kell nekik a tudat hogy drága telója van a barátnő jelöltjüknek :D

Mintha a csajon múlna tényleg hogy mennyire éles a kép. A telefon ÁRÁN múlik fiúk, ja de nektek nem számít a pénz :))...vagy dehogynem.

(Tisztelet a kivételnek.)

2020. jan. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Szóval ha nem egy pixeles pacát akarok látni a csajról egy normális kép helyett akkor a pénzre hajtok.


A nap legkitekertebb logikája címet elvitted, gratulálok.

2020. jan. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!