Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Törvénysértő vagy nem, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Törvénysértő vagy nem, ha ilyen videókat készítenék az alábbi módon?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy a telefon képernyőfelvevő funkciójával megörökíteném, ahogy lapozgatom a nők adatlapját T****ren. Csináltam már néhány vidit magamnak, ahol szépen savazom a mai libákat rajta. A hangom hallható csak, illetve a telefon képernyője látható, ahogy használom az appot.


Ilyen esetben az arcképüket el kellene homályosítani, vagy mivel ők is hozzájárultak az app használatával ahhoz, hogy bárki láthassa őket, nem szükséges? Jó lenne ezt tudni. Van itt jogász?


2019. dec. 29. 23:06
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
80%
Remélem a nyakadba varrnak egy több milliós kártérítést.
2019. dec. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
89%
Mindig tudtam hogy a legnagyobb hülyék ezen az oldalon vannak :D
2019. dec. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
7%

Hozzájárultak, de csak ha dicséret van. Ha fika, akkor már nem annyira.


És mivel a többség a South Park-ban tökéletesen kifigurázott "Safe Space"-ben kívánnak élni így csak dicsérni szabad mindenkit mindenhol. Tinderen meg főleg. Azt az oldalt az ottaniak egoista attitűdje tartja fent.

2019. dec. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
92%

Igen, el kéne.

Csak egy példa, a Google maps-en is ki vannak takarva a rendszamok és az emberek arca. H nyilvánosan másokat "savazol", simán feljelenthetnek.

Tudod, az app használata során ők bármikor levehetik a fotojukat, torolhetik magukat, míg ez a te videodrol nem mondható el.


Inkább a saját arcodat rakd ki te gyáva féreg.

2019. dec. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 A kérdező kommentje:
Nincs szomorú életem. Csak szórakozás lenne. De tudnom kell a jogi hátteret.
2019. dec. 29. 23:14
 6/47 anonim ***** válasza:
90%

Lehet, hogy akiket savaznál pont fake profilok.

De mi váltja ki ezt belőled? Mármint mivel érdemlik ki a csajok ezt? Bántottak? Vagy te olyan kedves srác vagy aki valójában nem is kedves?

2019. dec. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
71%
Engem is bántottak már kinézet-ruha bármi alapján idegenek és nagyon szar érzés volt, hoyg SEMMIT nem ártottam nekik, de ők ebben lelték örömüket. Aljas dolog.
2019. dec. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
97%

"Inkább a saját arcodat rakd ki te gyáva féreg."


Már kirakta ide párszor. :DD Tényleg szomorú élete lehet, 31 évesen se barátnő, se család, csak abban leli örömét, hogy másokat aláz. Nem irigylem azt a karmát amit ő magának csinál..

2019. dec. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem gechiség lenne, mert tudok olyat, aki nem önmaga regisztrált, hanem face-ről leszedték a képeit, elment rendőrségre, és mutatta a papírt, hogy a rendőrség nem talált semmi rosszat. (Most próbál máshol feljelentést tenni, hogy szedjék le.)


Tehát így te is csak egy szívatós kis tökmag lennél, mint a fake profilosok.

2019. dec. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 A kérdező kommentje:
Van barátnő, jó állás, kocsi, külön élet. Szerintem más bolygón vagy.
2019. dec. 29. 23:23
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!